Znamy szczegóły Showdown on Ruhnuk - kolejnej aktualizacji Star Wars: The Old Republic

Dwa dni temu BioWare podczas specjalnego streama omówiło kolejną aktualizację do Star Wars: The Old Republic, która nosi tytuł Showdown on Ruhnuk. Wprowadzi ona nową, tytułową planetę, kolejny wątek fabularny i wiele więcej.

Wraz z wprowadzeniem Aktualizacji 7.2 mandaloriańska mścicielka Shae Vizla rozpocznie poszukiwania głównej bazy, z której operuje jej zbiegła pobratymczyni, Heta Kol. Pościg doprowadzi ją na Ruhnuk, niegościnną planetę w centrum elektrycznej mgławicy - jałową, lecz pokrytą dolinami po niegdysiejszych korytarz rzek, które mogą skrywać niejeden sekret. Nowy wątek fabularny pozwoli towarzyszyć siłom Mandalorian w wydarzeniach następujących po głównej historii, dzięki którym poznają priorytety Shae Vizli i jej ludu. Bohaterowie pomogą wytropić jednego z bezwzględnych zwolenników wspomnianej Hety Kol, który przeprowadza tajne eksperymenty. 

Nowy wątek fabularny i planeta to jednak nie wszystko. Aktualizacja 7.2 wprowadza wiele zmian w rozgrywce PvP, która od teraz będzie miała dwie kolejki: 8v8 lub 4v4. To pozwoli na bardziej zbalansowane mecze i szybsze dobieranie graczy, co z kolei zrównoważy możliwość handlu zwycięstwami i zapewni większą wagę wyboru między strefami Warzones i Arenami. Ponadto wszyscy gracze biorący udział w rozgrywce PvP będą mogli cieszyć się nową ścieżką nagród sezonowych, działającą równolegle do Galactic Seasons z trzema sezonami PvP zaplanowanymi na każdy rok. Wisienką na torcie będzie nowa mapa 4v4 w trybie Aren - Onderon Palatial Ruins.

 

Showdown on Ruhnuk wprowadzi również szereg zmian w zakresie progresji ekwipunku, a także wprowadzi wiele ulepszeń interfejsu i opcji gracza, w tym możliwość wyboru wielu przedmiotów do dekonstrukcji i usunięcia, niestandardowe paski narzędzi, mini-mapę usprawniającą odnajdywanie drogi oraz nowy tryb ślepoty barw.

Kompletny zapis streama obejrzycie poniżej.

Premierę Showdown on Ruhnuk zaplanowano na najbliższą zimę. Niemniej gracze, którzy chcieliby przetestować aktualizcję na Publicznych Serwerach Testowych Star Wars: The Old Republic, moga to uczynić już teraz!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.