Nowe demo remake'u System Shocka dostępne z okazji Steam Next Fest

Festiwal Steam Next Fest po raz kolejny zgromadził setki wersji demonstracyjnych różnorodnych gier. Nightdive Studios nie mogło przepuścić takiej okazji, by zaprezentować nowe demo remake'u System Shocka.

Najnowsza wersja demonstracyjna zostałą wzbogacona m.in.  grywalne intro, mnóstwo ulepszeń w obszarz SI przeciwników, nowych wrogów, nowe poziomy cyberprzestrzeni czy obsługę gamingowych kontrolerów. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie w lutowym raporcie z prac, natomiast pod niniejszym adresem możecie zapoznać się ze szczegółową instrukcją instalacji nowego dema.

To nie koniec dobrych wieści. Nightdive Studios obiecało wydać pod koniec lutego nową wersję Backer Beta, która pozwoli graczom przejść remake System Shocka od początku do końca. Oczywiście dostęp do tej wersji gry będzie ograniczony do osób, który wykupiły go podczas kampanii na Kickstarterze... wiele lat temu.

Niemniej powyższa informacja w końcu może napawać optymizmem wszystkich fanów kultowej serii, którzy od lat czekają na remake w wykonaniu Nightdive Studios. Należy bowiem przypomnieć, że premiera pełnej wersji gry została zaplanowana na marzec 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.