System Shock HD

Podstawowe informacje

System Shock to pełnoprawny remake przełomowego oryginału z 1994 roku, łączący kultową rozgrywkę z zupełnie nową grafiką HD, zaktualizowanym sterowaniem, przerobionym interfejsem oraz zupełnie nowymi dźwiękami i muzyką. Głosu SHODAN użyczyła nawet ta sama aktorka głosowa, wcielając się w rolę jednej z najbardziej kultowych antagonistek w historii gier. Doświadcz odrodzenia jednej z najwybitniejszych i najbardziej wpływowych gier, jakie kiedykolwiek stworzono.

ONA JEST SAMOŚWIADOMA I WIE, ŻE TAM JESTEŚ

Poznaj SHODAN: psychotyczna sztuczna inteligencja przejęła kontrolę nad stacją Cytadela i zmieniła załogę w armię cyborgów i mutantów. Teraz planuje to samo uczynić na Ziemi. Musisz walczyć i odkrywać kolejne obszary stacji kosmicznej, na której rozpętało się prawdziwe piekło. Powstrzymaj SHODAN i nie dopuść do zniszczenia ludzkości.

JEJ POKONANIE JEST NASZYM OCALENIEM

Główne cechy gry:

  • Zmierz się z siłami zbuntowanej sztucznej inteligencji, która oszalała.
  • Ulepszaj swoje umiejętności i adaptuj się do walki z wrogami.
  • Poznaj nielinearną historię rozgrywającą się w twoim własnym tempie.
  • Wejdź do cyberprzestrzeni, aby włamać się do systemu i otworzyć alternatywne drogi.
  • Innowacyjna grafika łączy w sobie wizję przyszłości w stylu retro z nowoczesną technologią.

News

więcej...

Pod lupą

System Shock Remake - Recenzja

Mimo że mam już na karku sporo wiosen i przesiaduję przed komputerem od grubo ponad ćwierć wieku, nigdy nie miałem okazji zagrać w System Shocka i przekonać się, dlaczego zyskał swego czasu miano klasyku. (...) To, że weterani będą piszczeć z zachwytu wydaje się rzeczą oczywistą. Pytanie, czy ktoś taki jak ja, kto siada do niej po raz pierwszy, a więc jest pozbawiony kojącego wpływu nostalgii, też znajdzie tu cos dla siebie.

więcej...