Remake System Shocka pod lupą Enklawy

Stworzenie remake'a jest zazwyczaj dużo łatwiejsze niż opracowanie gry od podstaw... Zazwyczaj. W przypadku System Shocka stworzenie jego odświeżonej wersji zajęło ponad siedem lat. W końcu jednak produkcja Nightdive Studios ujrzała światło dzienne i natychmiast trafiła pod naszą lupę.

System Shock HD wział na swój warsztat Murky, który swoje przemyślenia zaczyna snuć w następujący sposób:

 

Mimo że mam już na karku sporo wiosen i przesiaduję przed komputerem od grubo ponad ćwierć wieku, nigdy nie miałem okazji zagrać w System Shocka i przekonać się, dlaczego zyskał swego czasu miano klasyku. (...) To, że weterani będą piszczeć z zachwytu wydaje się rzeczą oczywistą. Pytanie, czy ktoś taki jak ja, kto siada do niej po raz pierwszy, a więc jest pozbawiony kojącego wpływu nostalgii, też znajdzie tu cos dla siebie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy remake System Shocka jest godny klasyku sprzed lat i czy może być strawny dla współczesnego odbiorcy, koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.