Remake System Shocka "ozłocony" i gotowy na premierę

Nightdive Studios oficjalnie poinformowało, że ich flagowy remake - System Shock HD - uzyskał właśnie status "złota". To oznacza, że gra jest już w pełni gotowa na swoją premierę.

Przypomnijmy, że System Shock HD to pełnoprawny remake przełomowego oryginału z 1994 r., łączący kultową rozgrywkę z zupełnie nową grafiką HD, zaktualizowanym sterowaniem, przerobionym interfejsem oraz zupełnie nowymi dźwiękami i muzyką. Głosu SHODAN użyczyła nawet ta sama aktorka głosowa, wcielając się w rolę jednej z najbardziej kultowych antagonistek w historii gier.

Akcja przenosi graczy na kosmiczną stację o nazwie Cytadela, której SI - wspomniana już SHODAN - uzyskała samoświadomość i postanowiła wymordować ludzką część załogi i przekształcić ich w nową, doskonałą rasę cyborgów. Główny bohater, jako jeden z niewielu ocalałych, musi stawić czoła koszmarom stworzonym przez SHODAN, a następnie zniszczyć SI, by pokrzyżować jej ambitne plany.

Oryginalny System Shock okazała się przełomową produkcją i nawet doczekał się kontynuacji. Jak będzie z remakiem? Przekonamy się już niedługo, bowiem System Shock HD zawita do cyfrowych sklepów już 30 maja.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.