SW: TOR: aktualizacja 7.3 już dostępna

Podczas gdy wielcy tego świata prezentują swoje nowe gry na podczas rozmaitych wydarzeń, Star Wars: The Old Republic przykuwa uwagę swoich graczy kolejną ważną aktualizacją. Na serwery gry zawitał bowiem właśnie Update 7.3 - Old Wounds.

Po tym, jak holokron Dartha Nula wpadł w ręce Ukrytego Łańcucha, gracze oraz ich sojusznicy muszą poczynić kolejne kroki w stronę odkrycia starożytnej historii Sithów. Trop poprowadzi ich na planetę Voss, gdzie dołączą do inicjatywy odbudowy świątyni, którą zniszczono po inwazji Wiecznego Imperium. W ten oto sposób pojawi się szansa na przemierzenie zupełnie nowej strefy o nazwie Schronienie Tłumacza (oryg. Interpreter’s Retreat), wykonanie nowych zadań i zdobycie kolejnych Osiągnięć.

Na planecie Voss na graczy czeka też zupełnie nowa misja Flashpoint - Shrine of Silence. Misja powiązana z głównym wątkiem Schronienia Tłumacza jest dostępna we wszystkich trybach gry, a w dodatku można ją ukończyć solo lub wraz z innymi graczami. Komu się to uda, może liczyć na nagrody w postaci nowego zestawu pancerza oraz nowych dekoracji Twierdzy.

 

Ponadto Update 7.3 wprowadza zmiany w funkcjonowaniu mechaniki Credit Economy, a do tego balansuje system walki oraz progresji ekwipunku. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie Star Wars: The Old Republic.

Przy okazji twórcy SW: TOR zaanonsowali powrót lubianego wydarzenia Nar Shaddaa Nightlife, który pomiędzy 11 lipca a 22 sierpnia pozwoli ponownie podbić kasyno na tytułowej planecie. Z kolei 18 lipca rozpocznie się trzeci PvP Season, który wprowadzi zmiany w zakresie map PvP, a do tego nowe zestawy pancerza oraz dekoracje. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.