Baldur's Gate III: Patch 4 już dostępny

Larian Studios wypuściło właśnie czwartą dużą łatkę do Baldur's Gate III. Patch 4 wprowadza do gry ponad tysiąć różnych usprawnień.

Najnowsza aktualizacja wprowadza m.in. tryb dla daltonistów, który dzięki różnymi zabiegom wizualnym związanym choćby z portretami postaci pozwoli takim osobom znacznie łatwiej odróżnić przyjaciół od wrogów. Ucieszą się również posiadacze procesorów AMD, bowiem zaktualizowana właśnie technologia AMD FidelityFX Super Resolution pozwoli im zobaczyć Faerûn w jeszcze lepszej jakości obrazu.

Patch 4 wprowadzi również kolejne istotne zmiany w obrębie towarzyszy. Po pierwsze, gracze będą mogli teraz personalizować wygląd każdego najmity już w momencie jego werbowania, co zaoszczędzi czas spędzony przy magicznym lustrze. Po drugie, martwych kompanów będzie można teraz od razu odesłać do Garderoby Marnieja.

Aktualizacja likwiduje również szereg błędów, poprawia balans rozgrywki i wprowadza mnóstwo poprawek w obszarze dźwięku, tekstu, filmów, systemu walki i nie tylko. Z kompletną, bardzo obszerną listą zmian, możecie zapoznać się na oficjalnej stronie Baldur's Gate III.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.