Twórcy AoW4 przybliżyli nowe Księgi Magii z dodatku Primal Fury

Zapowiedziany pod koniec stycznia dodatek do Age of Wonders 4 zatytułowany Primal Fury wprowadzi do gry m.in. 2 nowe Księgi Magii. To właśnie im producenci z Troumph Studios poświęcili najnowszy dziennik deweloperski.

Pierwszą z nich jest Księga Wróżkowej Mgły, która - jak sama nazwa wskazuje - pozwala rozprowadzić po świecie magiczną mgłę. Może ona posłużyć choćby do ochrony jednostek przed atakami dystansowymi i zapewnić specjalne wzmocnienia. Ów tom umożliwia również odblokowanie nowej jednostki Poz. III - mglaka (oryg. Mistling).

Na zdecydowanie inny rodzaj magii mogą liczyć ci, którzy sięgną po Księgę Burzoordnego. Drugi magiczny tom z dodatku Primal Fury umożliwia zdobycie kontroli nad wodą i błyskawicami. W ten oto sposób włądcy mogą uzyskać potężne wzmocnienia gospodarcze od prowincji położonych nad oceanem, stwórzyć przerażające jednostki Poz. IV Siewcy Burzy (Stormbringer), a nawet zmienić swoją armię w... przedstawicieli rasy Naga! Ta ostatnia nowinka jest szczególnie ciekawa, ponieważ nie tylko zmienia wygląd jednostek, ale również znacząco wpływa na właściwości, gwarantując m.in. większa prędkość poruszania się, odporność na błyskawice czy możliwość pokonywania wodnych akwenów - i to bez spowolnienia czy korzystania z jednostek pływających!

 

Więcej informacji o nowych Księgach Magii, jakie wprowadzi do Age of Wonders 4 dodatek Primal Fury, znajdziecie w niniejszym artykule.

Przypomnijmy, że trzecie DLC do AoW4 będzie miało swoją premierę już 27 lutego.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.