Elise Charroux kolejną potencjalną towarzyszką w Exodusie

Archetype Entertainment przedstawiło kolejną postać, która chętnie przyłączy się do głównego bohatera Exodusu. Jest to miłośniczka sterowania mechami Elise Charroux.

Tytułem wprowadzenia:

 

Elise Charroux jest mięśniakiem, którego wolałbyś mieć po swojej stronie podczas dowolnej potyczki w Gromadzie. Jest ekspertką od broni z sarkastycznym poczuciem humoru, pod którym skrywa głęboko zakorzenione poczucie straty. Elise nadal częściowo pamięta Ziemię. Jeśli posiada czuły punkt, jest nim pragnienie zrozumienia strzępków wspomnień, które zachowała z ostatnich chaotycznych lat przed opuszczeniem ojczystej planety na jednym ze statków-arek.

Więcej informacji o Elise, w tym jej wizualizację, znajdziecie na oficjalnej stronie Exodusu.

Przypomnijmy, że debiutancka produkcja studia Archetype opowiada historię przyszłości, w której ludzkość uciekła z umierającej Ziemi i znalazła nowy dom we wrogiej galaktyce, gdzie jednak musi walczyć o przetrwanie. Gracz wcieli się w rolę Wędrowca, "ostatniej nadziei ludzkości". którego zadaniem jest wykradanie technologii obcych. Niejedna wyprawa zakończy się potyczką z użyciem dynamicznego, przepełnionego adrenaliną systemu walki. Do tego wszystkiego należy doliczyć mierzenie się z paradoksem zegatowym, a także liczne trudne decyzje i konieczność mierzenia się z ich konsekwencjami.

Data premiery Exodusu pozostaje na razie nieznana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.