SW: TOR - nowe informacje dotyczący klasy Jedi Knight

BioWare zaktualizował podstronę klasy Jedi Knight na oficjalnej stronie Star Wars: The Old Republic. W efekcie poznaliśmy dwie nowe profesje tej klasy, lub jak to woli, 2 Advanced Classes - Guardiana i Sentinela.

Kilka słów na temat tego ostatniego:

Kontrola i koncentracja to cechy Sentinela.
Przez lata treningów Sentinel uczy się sztuki używania dwóch mieczy świetlnych jednocześnie, tworząc zawiłą sieć ciosów, niemal niemożliwą do uniknięcia. Manipulując Mocą, Sentinel może zobaczyć dziury w obronie wroga czy też rysy w jego technice walki, dzięki czemu wie, jak najlepiej wykorzystać oba czynniki.

 

Pełne charakterystyki obu podklas oraz screeny można znaleźć pod tym adresem. Warto też zapoznać się ze zwiastunem klasy, który można obejrzeć tutaj.

Ponadto, BioWare zaktualizował sekcję "biografii" o opis T7-O1 - jedynego w swoim rodzaju astrodroida posiadającego własne poglądy i szeroką sferę niezależności. Z jego charakterystyką można zapoznać się pod tym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.