The Elder Scrolls Online oficjalnie w fazie produkcji!

W końcu ogłoszono to, czego wielu spodziewało się od dawna, choć chyba nikt tak naprawdę nie myślał o tym poważnie. ZeniMax oficjalnie ogłosił, że pracuje nad The Elder Scrolls Online!

Gra zostanie stworzona na plarformy PC i Mac, zaś nad jej produkcją będzie czuwał Matt Firor - człowiek od lat będący z branżą MMO za pan brat, znany przede wszystkim ze świetnego Dark Age of Camelot. Co dość istotne, stworzeniem gry zajmie się nie Bethesda, a ZeniMax Online Studios, co znaczy, że kolejne dodatki do Skyrim nie powinny być zagrożone.

Więcej szczegółów poznamy po ukazaniu się czerwcowego numeru magazynu Game Informer. Na razie udostępniono jedynie pojedynczy screen z gry przedstawiający dwóch graczy walczących z atronachem burzy. W tle widać daedryczne ruiny, których, wg słów redaktora Game Informer, nie brakuje w żadnej z prowincji Tamriel, jaką przyjdzie nam odwiedzić.

 

Na koniec warto zapoznać się z pierwszym zwiastunem gry, choć tak naprawdę nie ujawnia on zbyt wiele. Obejrzycie go poniżej. 


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.