DLC

Przewodnik gry Mass Effect

Poniższy artykuł przedstawia pokrótce wszystkie DLC, jakie zostały wydane do gry Mass Effect.

Bring Down the Sky

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect - DLC - Bring Down the Sky

Grupa batariańskich ekstremistów przejęła kontrolę nad mobilną stacją zlokalizowaną na asteroidzie w systemie Asgard i ustawiła ją na kursie kolizyjnym z pobliską kolonią Terra Nova. Tylko ty oraz ręcznie wybrana załoga Normandii możecie uratować miliony niewinnych cywili, zanim asteroida dotrze do swojego celu.

Data wydania: 10.03.2008

Artykuły:

 

Pinnacle Station

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect - DLC - Pinnacle Station

Sprawdź swe zdolności bojowe na pokładzie ściśle tajnej stacji kosmicznej Przymierza. Czy zdołasz utrzymać się na prowadzeniu w walce z najlepszymi z najlepszych? Moduł obejmuje nową stację kosmiczną, na której można wylądować, 13 pasjonujących scenariuszy bojowych i około 2-3 godzin rozgrywki. Wymagania: przed rozpoczęciem tej misji musisz zostać Widmem.

Weź udział w serii symulacji bojowych. Gra idzie o wysokie stawki - możesz wygrywać niesamowite bronie i pancerze do wykorzystania w grze głównej. Możesz odblokować nowe osiągnięcia, a nawet zdobyć bazę operacyjną dla komandora Sheparda. Wśród dostępnych wyzwań znajdziesz Przetrwanie, Grę na Czas, Polowanie, a nawet scenariusz wzorowany na Wojnie Pierwszego Kontaktu.

Data wydania: 24.08.2009

Artykuły:

 

Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.