N7 Day: BioWare podsumowuje rok i... wspomina o kolejnym Mass Effekcie!

Dwa dni temu BioWare oraz fani serii Mass Effect świętowali kolejny N7 Day. Jak co roku była to znakomita okazja do wspominania przygód komandora Sheparda i... snucia planów na przyszłość.

W obszernym artykule Kanadyjczycy po raz kolejny wrócili do historii galaktycznej sagi, ze szczególnym uwzględnieniem wydanej w marcu Legendarnej Edycji, która pozwala przeżyć Shepardowską trylogię w odświeżonej, współczesnej odsłonie. Nie zabrakło infografiki podsumowującej decyzje graczy oraz ich styl gry, a także kilku konkursów. O szczegółach przeczytacie na BioBlogu.

Jak powszechnie wiadomo, BioWare pracuje obecnie nad kolejną odsłoną Mass Effect, która zamazałaby złe wrażenie po średnio udanej Andromedzie. Oczywiście Kanadyjczycy nie byliby sobą, gdyby przy tej okazji nie zamieścili jakiejś dwuznacznej grafiki odnoszącej się do nowej produkcji. Spójrzcie sami, co pojawiło się na oficjalnym Twitterze studia:

 

Czyżby gethowie mieli znów odegrać ważną rolę w kolejnej odsłonie Mass Effect? A może dostrzegacie na tym obrazku jeszcze coś innego?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.