DLC

Przewodnik gry Mass Effect 2

Mass Effect 2, w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, doczekała się szeregu DLC rozszerzajacych grę nie tylko fabularnie, ale także o nowe przedmioty. Poniższe zestawienie prezentuje wszystkie wydane do gry dodatki (także te, które oficjalnie nie trafiły do sprzedaży w naszym regionie). DLC uszeregowano według ich dat wydania.

Sieć Cerberusa

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Sieć Cerberusa

Połącz się już teraz i pobierz dodatkowe materiały, zyskując dostęp do towarzyszy, misji i informacji bezpośrednio w grze.

Data premiery: 26.01.2010
Cena: 1200 pkt BW/MS/za darmo z nowymi kopiami gry.

Miejsce katastrofy Normandii

Odwiedź miejsce katastrofy SSV Normandii w ramach misji, w której Przymierze poprosiło Sheparda o odnalezienie szczątek poległych członków załogi i postawienie pomnika. Przymierze chciałoby, aby Shepard jako pierwszy zobaczył miejsce katastrofy, bowiem był na statku ostatnim dowodzącym oficerem.

Data premiery: 26.01.2010
Cena: za darmo

Zaeed: Cena zemsty

Zaeed służył w wojskach Przymierza, zanim zbudował sobie reputację jako jednego z najbardziej zabójczych najemników w Systemach Terminusa. Przez ostatnie 20 lat prowadził wojny dla własnych korzyści, jednakże teraz chce odejsć od życia wypełnionego rozlewem krwi i najemną pracą. Pobierz Zaeeda i wykonaj jego misję na Zoryi, a następnie wykorzystaj jego śmercionośne umiejętności do wyeliminowania Zbieraczy.

Data premiery: 28.01.2010
Cena: za darmo

Broń i pancerz Cerberusa

Stworozny z myślą o trzech rzeczach: tarczach, twadym pancerzu i dodatkowych magazynkach, Pancerz Szturmowy Cerberusa jest dawany szturmowcom, po których spodziewa się, że mogą odwrócić losy bitwy przeicwko siłom dziesiątkującym zwykłych żołnierzy. Ponadto, dochodzi do tego strzelba M-22 Patroszyciel w standardowym wydaniu. Strzelba M-22 Patroszyciel, niezywkle śmiericonośna na krótki dystans, należy do ulubionych broni agentów Cerberusa, którzy lubią podchodzić do wrogów blisko i załarwiać z nimi sprawy osobiście.

Data premiery: 9.02.2010
Cena: za darmo

Projektor błyskawic Cerberusa

Projektor błyskawic jonizuje cele niewidzialnym laserem, by następnie uderzyć w nich ładunkiem o wysokim napięciu. Kiedy przypominający błyskawicę pocisk trafi pierwszy z celów, zaawansowany system autocelowania łączy go jonizującym laserem z innymi wrogami, pozwalając elektryczności przejść dalej. Wskutek kilkukrotnego naciśnięcia spustu cały oddział szturmowy wroga może zostać śmiertelnie porażony.

Data premiery: 9.03.2010
Cena: za darmo

Projekt Hefajstos

Pobierz Projekt Hefajstos i zyskaj dostęp do 5 nowych misji wykorzystujących Młota. Młot to nowy pojazd bojowy, który porusza się po polu bitwy z prędkością do 120 km/h i posiada system rakiet samonaprowadzających, gwarantujących celność nawet przy agresywnym manewrowaniu.

Data premiery: 23.03.2010
Cena: za darmo

Zestaw inncyh strojów 1

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Zestaw innych strojów 1

Jack założy czarną kurtkę motocyklową, dżinsy-biodrówki i buty o stalowych czubach. W sam raz do wywoływania burd.

Garrus wciągnie nowy pancerz wojskowy o niebieskim podświetleniu z podwójnym zestawem komunikacyjnym.

Thane wdzieje krwistoczerwone okulary przeciwsłoneczne i nowy strój ułatwiający wtapianie się w cienie miejskiej dżungli.

Data premiery: 23.03.2010
Cena: 160 pkt BW/MS

Kasumi: Skradzione wspomnienia

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Kasumi: Skradzione wspomnienia

Cerberus pozyskał usługi Kasumi Goto, najbardziej enigmatycznej złodziejki galaktyki. W zamian za wsparcie, jakie otrzyma z jej strony Shepard, Kasumi poprosiła o pomoc w niebezpiecznym skoku na skarbiec geniusza zbrodni nazwiskiem Donovan Hock. Zapracuj na lojalność Kasumi na planecie Bekenstein, gdzie Hock wyprawia przyjęcie dla najbogatszych i najbardziej szalonych przestępców galaktyki. Odzyskaj dane o ogromnym znaczeniu dla Kasumi... i całej galaktyki.

Nowa towarzyszka, broń, nowe badania i nowe osiągnięcie.

Data premiery: 6.04.2010
Cena: 560 pkt BW/MS

Pakiet wyrównawczy

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Pakiet wyrównawczy

Cerberus nie potrzebuje bohatera, lecz jednoosobowej armii. Pakiet wyrównawczy uzupełnia arsenał, z którego korzysta Shepard, o hełm kondensatorowy, osłonę głowy Archont i pancerz Inferno.

Hełm kondensatorowy magazynuje energię dla barier kinetycznych, przyśpieszając regenerację tarcz, z których korzysta Shepard. Osłona głowy Archont zarządza omni-kluczami i wzmacniaczami biotycznymi, przyśpieszając regenerację mocy, z których korzysta Shepard. Energetyczny pancerz Inferno sprawia, że Shepard działa szybciej, a moce techniczne i biotyczne zadają większe obrażenia. Oprogramowanie do analizy stresów daje przewagę nie tylko w walce, ale również podczas negocjacji.

Pakiet wyrównawczy: na pole walki nie rusza się w białych rękawiczkach.

Data premiery: 4.05.2010
Cena: 160 pkt BW/MS

Pakiet Egida

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Pakiet Egida

Czy może być coś lepszego niż najlepszy pancerz? Najlepszy pancerz oraz karabin snajperski! Pakiet Egida poszerza arsenał, z którego korzysta Shepard, o karabin snajperski M-29 Siekacz oraz pancerz Pustułka.

Karabin snajperski Siekacz to broń, która z łatwością wyeliminuje tarcze wroga.

Pancerz Pustułka składa się z pięciu elementów:

  • Hełm zwiększa ilość zadawanych obrażeń, moc tarcz oraz wzmacnia efekty trafienia w głowę.
  • Napierśnik zwiększa ilość obrażeń zadawanych w walce wręcz oraz bronią, wzmacnia też tarcze.
  • Przedramiennik zwiększa ilość obrażeń zadawanych w walce wręcz oraz bronią, wzmacnia też tarcze.
  • Naramienniki wzmacniają tarcze oraz zwiększają ilość obrażeń zadawanych w walce wręcz.
  • Montowane na biodrach ogniwa zasilające wzmacniają tarcze oraz zwiększają maksymalny zapas amunicji do broni ciężkiej.

Pakiet Egida - w sam raz na sytuacje, kiedy rzeź to wciąż za mało.

Data premiery: 6.06.2010
Cena: 160 pkt BW/MS

Pakiet Nadzorca

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Pakiet Nadzorca

Shepard otrzymuje zadanie zbadania bazy Cerberusa, która przestała odpowiadać na wezwania. Kiedy przybywa na miejsce, okazuje się, że placówka została opanowana przez gethy. Jedyny ocalały, naukowiec nazwiskiem Archer, informuje, że w bazie prowadzono badania mające na celu połączenie świadomości ludzkiego ochotnika z wirtualną inteligencją. W wyniku eksperymentu powstała niebezpieczna hybryda, która opanowała trzy pozostałe placówki Cerberusa. Wroga WI aktywowała gethy i przejmuje kontrolę nad wszystkimi urządzeniami, na jakie się natknie, podejmując próby uwolnienia się. Shepard musi przeniknąć w głąb fortecy WI i dezaktywować program - inaczej wirus prześle swój kod na inne planety, co może doprowadzić do katastrofy w wielu układach. Gracz ma do zbadania pięć obszarów i zyskuje możliwość zdobycia dwóch nowych osiągnięć.

Data premiery: 15.06.2010
Cena: 560 pkt BW/MS

Pakiet uzbrojenia

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Pakiet uzbrojenia

Pakiet uzbrojenia wzbogaca arsenał, którym posługuje się Shepard, o trzy nowe bronie:

Kiedy "ciężki" pistolet to za mało, użyj Falangi! Wali niczym ręczne działko i dzięki wbudowanemu celownikowi laserowemu całkowicie zmienia sposób, w jaki myślisz o celowaniu!

Marzysz o karabinie snajperskim bez lunety lub karabinie szturmowym bez odrzutu? Ciężki karabin Motyka to hybryda tych dwóch rodzajów broni - półautomatyczna bestia, z której mogą korzystać wszystkie klasy zdolne do obsługi karabinów szturmowych!

Strzelba plazmowa gethów to trójlufowy potwór tworzący plazmę wtedy, kiedy trzeba - po trafieniu w cel. Pociski można dodatkowo wzmocnić lub strzelać szybkimi seriami na dystansach wykraczających poza zasięg normalnych strzelb!

Data premiery: 3.08.2010
Cena: 160 pkt BW/MS

Kryjówka Handlarza Cieni

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Kryjówka Handlarza Cieni

Liara T'Soni tropi tajemniczego Handlarza Cieni i nikt nie jest bezpieczny. Asari zrobi wszystko, by odbić przyjaciela, którego porwał Hadlarz... zaś jego agenci zrobią wszystko, aby ją powstrzymać. Połącz siły z Liarą i podążaj za wskazówkami, które zaprowadzą cię od luksusowych apartamentów na Illium do sekretnej kryjówki samego Handlarza Cieni. To DLC dodaje centrum operacyjne Handlarza Cieni, nowe projekty badawcze, 5 nowych Osiągnięć oraz szansę kontynuowania romansu z Liarą.

Data premiery: 7.09.2010
Cena: 800 pkt BW/MS

Pakiet innych strojów 2

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Pakiet innych strojów 2

Pakiet innych strojów 2 zapewnia nowe kombinezony dla Mirandy, Grunta oraz Tali. Jak sprawisz, by Grunt poczuł się jak w domu? Możesz zacząć od zamknięcia go w 100-kilowej, kuloodpornej powłoce! Ten stworzony z myślą o kroganinie komplet wysyła wiadomość, lecz tego, o czym mówi, nie możemy powtarzać w miłym towarzystwie. Kombizon Tali otrzymuje ulepszenia, zapewniając lepszą ochronę jej delikatnemu tułowiu, a także dodając specjalny wyświetlacz w szybce jej hełmu. Bycie w hermetycznym zamknięciu przed wszystkimi zanieczyszczeniami jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze! Miranda prezentuje barwy z palety "Nie dotykać!" pancerza Cerberusa. Pożegnaj się z obcisłym strojem i powitaj niegrzeczną dziewczynkę w czarnej, kompozytowej ceramice! Pakiet innych strojów 2 - ponieważ czas schować wojnę z powrotem do szafy.

Data premiery: 8.02.2011
Cena: 160 pkt BW/MS

Przybycie

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Przybycie

Po przekazaniu dowodu świadczącego o niechybnej inwazji Żniwiarzy, pracujący pod przykrywką agent znika bez wieści w przestrzeni batarian. Shepard musi dostać się na skraj galaktyki, uratować agenta i odkryć prawdę dotyczącą Przybycia. Zdobądź nowe projekty badawcze praz 3 nowe Osiągnięcia grając w tę spektakularną, nową przygodę w Mass Effect 2.

Data premiery: 29.03.2011
Cena: 560 pkt BW/MS

Genesis

Gry cRPG - Przewodnik - Mass Effect 2 - DLC - Genesis

Cyfrowy komiks stworzony przez BioWare we współpracy z Dark Horse. 15-minutowa interaktywna rozgrywka pozwala na dokonanie najważniejszych wyborów z Mass Effect 1 i przeniesienie ich konsekwencji do Mass Effect 2.

Data premiery: 17.05.2011
Cena: 320 pkt BW/MS


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.