Premiera "Wilczego leża" Andrzeja Pilipiuka już dziś, fragment książki

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 28.06.2017 08:57

Od dzisiaj w księgarniach jest już dostępny nowy zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka pt. Wilcze leże. Z tej okazji wyd. Fabryka Słów udostępniło darmowy fragment książki.

Nowa antologia dzieł "Wielkiego Grafomana" należy do nurtu tzw. "opowiadań bezjakubowych", czyli tekstów nieco poważniejszych, o mocnym zabarwieniu historycznym. Jak czytamy w opisie wydawniczym:

Od A jak Anubis do W jak wilkołactwo. Zanurz się w świat opowieści, w których granica między tym, co realne a tym, co fikcyjne niebezpiecznie się zaciera... W życiu Roberta Storma nadchodzi wielka zmiana. Gdy na horyzoncie pojawi się dziewczyna, która ma szanse zostać kobietą jego życia, Robert pozna smak porażki i narazi się wpływowym przeciwnikom. A jedynym wyjściem będzie ucieczka... Doktor Skórzewski znów zetknie się z pytaniami bez odpowiedzi i stanie twarzą w twarz z faktami, których nie sposób ogarnąć rozumem... Zaś we Wrocławiu pewna pochodząca z Breslau mumia przysporzy inspektorowi Pawłowi Nowakowi sporo kłopotów. Umość się wygodnie w Wilczym Leżu i oczekuj niespodziewanego.

Więcej informacji o książce znajdziecie tutaj. Zachęcamy również do lektury darmowego fragmentu Wilczego leża, z którym możecie zapoznać się na platformie ISSUU.

Warto dodać, że uroczysta premiera książki odbędzie się jutro w księgarnia Świata Książki w warszawskiej Hali Koszyki. Start od godz. 18:30, wstęp wolny.