World of Warcraft: Dragonflight

Podstawowe informacje

Gdy w ich świętej ojczyźnie zaczyna odżywać długo uśpiona moc, smoki Azeroth – odwieczni sprzymierzeńcy, a czasem również zapiekli adwersarze śmiertelnych ras – wzywają bohaterów Przymierza i Hordy, aby pomogli im stawić czoła nadciągającym zagrożeniom i pradawnym tajemnicom, które mogą się niebawem przebudzić.

  • ODKRYWANIE SMOCZYCH WYSP – Dążcie do osiągnięcia poziomu 70 nowego maksymalnego poziomu doświadczenia i poznajcie przedwieczne tajemnice starożytnej krainy. Smocze Wyspy podzielone są na cztery nowe obszary: pełne zielonych wzgórz Wybrzeże Przebudzenia (Waking Shores), szerokie Równiny Ohn'ahranu (Ohn'ahran Plains), surowy Lazurowy Płaskowyż (Azure Span) oraz starożytny i majestatyczny Taldrassus.
  • NOWA KOMBINACJA RASY I KLASY – Nękajcie wrogów lub wzmacniajcie sojuszników jako potężny draktyrski przywoływacz (Dracthyr Evoker), pierwsza w historii WoW kombinacja rasy i klasy postaci. Zaprojektujcie zarówno postać smoczą, jak i humanoidalną swojego bohatera, opowiedzcie się po stronie Przymierza lub Hordy i wyruszcie na spotkanie przygód jako uzdrowiciel lub dystansowy DPS.
  • WZBIJCIE SIĘ W PRZESTWORZA Dosiądźcie smokowca ze Smoczych Wysp i szybujcie w przestworzach na jego grzbiecie. Podczas awansowania postaci na nowym kontynencie w każdym z obszarów zaprzyjaźnicie się z niezwykłym, uskrzydlonym jaszczurem. Spersonalizujcie swoje smokowce, odblokujcie dla nich nowe opcje wyglądu oraz umiejętności, dzięki którym będą mogły latać szybciej i dalej.
  • NOWY SYSTEM TALENTÓW – Dzięki gruntownej przebudowie tego systemu gracze będą mogli dokonywać kreatywnych i ciekawych wyborów talentów na każdym poziomie bez uszczerbku dla skuteczności swojej postaci.
  • NOWE ULEPSZENIA SYSTEMU PROFESJI – Radujcie się, rzemieślnicy! Wprowadzamy między innymi nowy system specjalizacji oraz nowe elementy wyposażenia związane z profesją, dzięki którym wasza sława rozniesie się po całej Azeroth!
  • NOWY INTERFEJS Przygotujcie się na w pełni zaktualizowany i konfigurowalny interfejs (HUD), który został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych monitorach w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności, atrakcyjności i dostępności.

News

więcej...