Bilety na film Warcraft: Początek dostępne w przedsprzedaży!

Dzisiaj sieć Multikino rozpoczęła przedsprzedaż biletów na polską premierę filmu Warcraft: Początek w reż. Duncana Jonesa. Osoby, które jako pierwsze zakupią wejściówki do kin, otrzymają w prezencie kody umożliwiające grę w World of Warcraft.

Informacja prasowa sieci Multikino:

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Warcraft: Początek” inspirowany kultową grą. Kup bilet już dziś i poznaj dwa zwaśnione królestwa oraz odbierz kod upoważniający do grania w „World of Warcraft” za darmo przez miesiąc. Film wejdzie na ekrany 10 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

W filmie „Warcraft: Początek” dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – spotkają się walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Film Duncana Jonesa powstał przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne.

Każdy kto zakupi bilet na film „Warcraft: Początek” do Multikina będzie mógł odebrać ulotkę z kodem upoważniającym do grania w „World of Warcraft” za darmo przez miesiąc. Ulotki będą wydawane w kinie podczas sprawdzania biletów przy wejściu na salę kinową. Akcja obowiązuje do biletów kupowanych w kasie kinowej oraz przez stronę www.multikino.pl i aplikację mobilną Multikina. Na jedno konto gracz będzie mógł zarejestrować jeden kod. Ulotki z kodem będzie można odbierać od dnia premiery filmu, czyli od 10 czerwca br. Akcja trwa do zakończenia emisji filmu „Warcraft: Początek” lub do wyczerpania ulotek. Po zalogowaniu się do „World of Warcraft” użytkownicy otrzymają inspirowane filmem skórki do transmogryfikacji broni dla swojego konta.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: