The Elder Scrolls Online: znamy jedną z bohaterek dodatku Horns of the Reach

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 27.07.2017 22:28

Sierpień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim premiera kolejnego DLC do The Elder Scrolls Online - Horns of the Reach. Deweloperzy gry ujawnili właśnie pierwszą postać, która odegra znaczącą rolę w nadchodzącej wojnie na Pograniczu. To Eerika Skjoralmor.

Wojowniczka jest córką jarla Falkret i zarazem jego Tanem. Informacje o życiorysie Eeriki poznajemy z listu wysłanego przez jej huskarla, Torika. Oto interesujący fragment:

W wieku dwunastu lat wkroczyła do niedźwiedziej gawry, by walczyć z klęską głodu wczesnej zimy. W wieku szesnastu lat wyruszyła poza granice naszej Włości, by dogonić orkowych grabieżców. W wieku dziewiętnastu lat zabiła nacierającego mroźnego trolla imieniem Raudhungra, dzięki czemu zasłużyła sobie na tytuł Tana - czynem, a nie pokrewieństwem. Nie ma w Falkret duszy, która nie dziękowałaby Eerice i nie zawdzięczała jej życia. Nie jestem wyjątkiem. Nasza Włość trwa dzięki stali zawartej w duszy tej kobiety. W nadchodzących dniach będziemy potrzebować każdego skrawka tej stali.

Szczegółowe informacje o wywodzącej sie z Falkret wojowniczce znajdziecie tutaj.