BioWare ujawniło jesienne plany wobec Star Wars: The Old Republic

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 05.10.2017 01:07

Dni stają się coraz krótsze, co sprzyja dłuższym sesjom przy ulubionych MMORPG-ach. Tej jesieni fani Star Wars: The Old Republic z pewnością nie będą mogli narzekać na brak atrakcji.

Najważniejsza zmiana nadejdzie 8 listopada. Wtedy to BioWare rozpocznie wdrażanie aktualizacji United Forces, która wprowadzi znaczące zmiany do gry wieloosobowej. Ujmując sprawę w dużym skrócie, 17 obecnych serwerów Star Wars: The Old Republic zostanie skondensowane do 5 nowych serwerów. Migracje odbędą się automatycznie, aczkolwiek może się zdarzyć, że dwie lub więcej postaci na tym samym serwerze będą posiadać to samo imię. W takim wypadku część graczy będzie zmuszona do zmiany imion swoich herosów, przy czym pierwszeństwo w zachowaniu tożsamości będą mieć bohaterowie należący do stałych subskrybentów Star Wars: The Old Republic oraz postaci częściej wykorzystywane do gry. Szczegółowe informacji na temat United Forces, wiążących się z nimi zalet i komplikacji znajdziecie tutaj.

Zmiany techniczne dobiegną końca 28 listopada, kiedy na serwery Star Wars: The Old Republic trafi Update 5.6, a wraz z nim nowy Flashpoint - A Traitor Among the Chiss. W dłuższej perspektywie należy spodziewać się kolejnych misji i lokacji, nowej odsłony głównego wątku fabularnego, ulepszeń mechaniki Group Finder, poprawek balansujących rozgrywkę oraz wielu, wielu innych modyfikacji. Pełny grafik zmian wraz z komentarzem deweloperów znajdziecie pod niniejszym adresem.

Co sądzicie o planach BioWare'u?


Expeditions: Viking - kupuj bez DRM na GOG.com!