TES Online: Dragon Bones oraz Update 17 już w lutym!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Czarne chmury ponownie zbierają się nad Tamriel. Już w lutym na serwerach The Elder Scrolls Online zagości nowe DLC pt. Dragon Bones, a wraz z nim kolejna, siedemnasta już aktualizacja.

W nowym mini-dodatku przedstawiciele trzech stronnictw będą musieli zmierzyć się ze złowrogimi nekromantami, którzy planują przywrócić do życia starożytnych smoczych kapłanów oraz prastare smoki... Aby pokrzyżować ich szyki, trzeba będzie wyprawić się do dwóch nowych podziemi: Scalecaller Peak i Fang Lair. Oba będą dostępne w trybie zwykłym i weterana, a na śmiałków czekają oczywiście całe stosy wspaniałych łupów!

Dodatkowi Dragon Bones towarzyszyć będzie Update 17. Ta darmowa aktualizacja wprowadzi do The Elder Scrolls Online m.in.:

  • Outfit system, który pozwala zmieniać swój wygląd bez względu na noszony ekwipunek.
  • Dwa nowa pola bitew (Battlegrounds): Mor Khazgur oraz Deeping Drome (tylko dla posiadaczy ESO: Morrowind).
  • Wprowadzenie możliwości magazynowania przedmiotów we własnych domostwach.
  • Nowy system levelowania oraz osobiści "doradcy", którzy pomagają w odpowiednim doborze nowych atrybutów i umiejętności postaci.

DLC Dragon Bones będzie dostępne za darmo dla wszystkich subskrybentów programu ESO Plus. Pozostali gracze będą musieli nabyć dodatek w Crown Store. Dodatek zostanie udostępniony w lutym, lecz dokładna data premiery pozostaje na razie nieznana.