E3 2018: nowe rozszerzenia The Elder Scrolls Online oficjalnie zapowiedziane!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Eksploratorzy Tamriel ledwo wyruszyli w podróż na Wyspy Summurset, a tymczasem twórcy The Elder Scrolls Online szykują już dla nich kolejne wyprawy. Gdzie? Na Czarne Mokradła, a wszystko za sprawą dodatku pt. Murkmire.

Oficjalnie ogłoszenie prac nad tym DLC odbyło się podczas trwających w Los Angeles targów E3 2018. Murkmire to kolejna strefa oraz rozszerzenie zawartości fabularnej w ESO. Wyruszymy w niej do ojczyzny Argonian, gdzie będziemy musieli zdobyć zaufanie tych pustelniczych plemion, przebić się przez dzikie Czarne Mokradła i odkryć jeden z największych sekretów Histów.

Podobnie jak poprzednie dodatki do ESO, Murkmire zawierać będzie zupełnie nowy obszar do odkrycia, ekscytującą fabułę, nowych bossów światowych i jamy, a także nową arenę grupową (z własnym rankingiem).

Podczas targów Bethesda zapowiedziała również nieco mniejszy dodatek pt. Wolfhunter. DLC wzbogaci ESO o dwa nowe, pełne wyzwań podziemia: Moon Hunter Keep i March of Sacrifices. Jak sama nazwa wskazuje, w miejscach tych spotkamy wilkołaki i przeżyjemy zupełnie nowe historie. Być może uda się nawet stanąć twarzą w twarz z daedrycznym księciem Hircynem!

Zarówno Murkmire, jak i Wolfhunter, trafią na serwery The Elder Scrolls Online w drugiej połowie 2018 r. Na więcej informacji na temat nowych rozszerzeń będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.