ESO: Wolfhunter: więcej informacji o Moon Hunter Keep

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Wolfhunter, nowe DLC do The Elder Scrolls Online, trafi na serwery gry już za niecały tydzień. Dodatek pozwoli nam m.in. odbić z rąk wilkołaków Moon Hunter Keep, o czym twórcy ESO postanowili powiedzieć nieco więcej.

Położona na północy Reaper's March Moon Hunter Keep przez lata służyła za bazę wypadową dla łowców wilkołaków znanych jako Zakon Srebrnego Świtu. Twierdza, którą solidnie ufortyfikowano zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz, na pierwszy rzut oka wydawała się nie do zdobycia. Wydarzyło się jednak to, czego nie spodziewał się nikt - bestie, które Zakon przysiągł zniszczyć, przedarły się do wnętrz warowni i pokonały jej obrońców.

Jak zatem nietrudno się domyślić, w Wolfhunterze odwiedzimy Moon Hunter Keep, by zmierzyć się z Vykosą oraz jej wilkołaczą watahą. Walka w ciasnych korytarzach twierdzy może stanowić nie lada wyzwanie, lecz śmiałkowie mogą liczyć na wspaniałe łupy...

ESO: Wolfhunter zawita na serwery The Elder Scrolls Online już 13 sierpnia. Posiadacze pakietu ESO Plus otrzymają dostęp do dodatku za darmo, podczas gdy pozostali gracze będą musieli zakupić go w Crown Store.

Szczegółowe informacje na temat Moon Hunter Keep znajdziecie tutaj.