inXile przygotowuje wielką prezentację Wasteland 3 na tegoroczne E3

inXile Entertainment zamilkło w temacie Wasteland 3 na kilka dobrych miesięcy. W tym czasie deweloperzy jednak nie próżnowali, a ze świeżymi owocami ich pracy zetkniemy się podczas tegorocznego E3.

Najnowszy dziennik deweloperski Wasteland 3 nie obfituje w zbyt wiele informacji na temat samej gry. Jej twórcy przypomnieli, że w tym momencie trzecią część post-apokaliptycznej serii można już przejść od początku do końca, ale czeka ich jeszcze mnóśtwo pracy przy wypełnieniu jej wartościowym contentem i poprawianiu błędów.

We wspomnianym artykule inXile przedstawiło również nowego bohatera niezależnego - MacTavisha. Mechanik z Colorado Spring skyrwa swą twarz pod maską, jaką noszą zapaśnicy lucha libre, lecz dlaczego? Tego na razie się nie dowiemy. Możemy za to przyjrzeć sie z bliska sylwetce mężćzyzny, który niewątpliwie odegra ważną rolę w Wasteland 3.

W nowym dzienniku deweloperskim zawarto także przypomnienie o wypełnieniu ankiet dla donatorów gry na Figu i... to by było na tyle. Całość znajdziecie tutaj. Na bardziej konkretne informacje będziemy musieli poczekać do E3 2019, które odbędzie się w dniach 11-14 czerwca.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: