ESO: Elsweyr: więcej informacji o podziemiach, smokach oraz ich tworzeniu

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Premiera Elsweyr, najnowszego rozszerzenia The Elder Scrolls Online zbliża się wielkimi krokami. Nie może zatem dziwić, że twórcy gry coraz chętniej odsłaniają jej tajemnice.

W ostatnich dinach na oficjalnej stronie The Elder Scrolls Online opublikowano kilka artykułów, których nie powinien przegapić żaden fan tamrielskiego MMORPG-a.

Na początek warto zagłębić się w lekturze informacji na temat Sunspire - nowego, 12-osobowego Triala. Misja ta pozwoli wyruszyć na wyprawę do Świątyni Pierwszego Kota i zmierzyć się ze złotym smokiem Nahviintaasem, który uważa się za wcielenie samego Alkosha. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod niniejszym adresem.

Kolejny godny uwagi artykuł opowiada o smokach Tamriel oraz tworzeniu ich na potrzeby ESO: Elsweyr. Tekst prezentuje kilka nowych, ciekawych informacji na temat tych potężnych gadów, ich kontaktów z Merami, a także procesu dodawania ich do gry. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Wreszcie ostatni tekst skupia się na sylwetce smoka imieniem Mulaamnir, który niewątpliwie odegra ważną rolę w ESO: Elsweyr. Oto fragment zapisków na jego temat, które przygotował centurion Jagus, Królewski Strateg królowej Euraxii:

Mulaamnir, potężny smok o błękitnych łyskach, odpowiedział na wezwanie królowej Euraxii i przemówił rozkazującym tonem, który wskazywał, że reprezentuje wszystkie uwolnione niedawno smoki. Muszę przyznać, i to bez cienia wstydu, że jego donośny głos zjeżył mi włosy na karku. Nawet Jej Wysokość wydawała się niespokojna, stojąc w obliczu tak ogromnej bestii. Tak naprawdę nie mieliśmy pojęcia, czy smoki przystaną na prozpozycję aliansu, którą złożyła im królowa Euraxia, czy może raczej Mulaamnir spopieli nas swym ogniem lub połknie w całości przy pomocy swojej wielkiej szczęki. Kiedy ten nazwał nas "małymi kąskami", niemal wziąłem nogi za pas, lecz ostatecznie powstrzymałem się i udowodniłem, że jestem godzien mojej królowej.

Więcej informacji o Mulaamnirze oraz jego stosunkach z królową Euraxią znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie przy tym, że pełna wersja ESO: Elsweyr zawita na serwery The Elder Scrolls Online już 4 czerwca!