E3 2019: Bethesda zapowiedziała dwa kolejne DLC do ESO: Elsweyr

Dodatek Elsweyr wylądował już na serwerach The Elder Scrolls Online, lecz to wcale nie koniec atrakcji, jakie czekają nas podczas tegorocznego Sezonu Smoka. Podczas konferencji Bethesdy na targach E3 2019 twórcy gry oficjalnie zapowiedzieli dwa kolejne DLC: Scalebreaker i Dragonhold.

Scalebreaker zawierać będzie dwa nowe lochy do zaliczenia: Moongrave Fane i Lair of Maarselok. Oba podziemne kompleksy wystawią umiejętności poszukiwaczy przygód na solidną próbę, stanowiąc jednocześnie część wątku fabularnego Sezonu Smoka. W obu tych miejscach przyjdzie nam zmierzyć się ze smokami, choć nie wszyscy okażą sie chętni do zabijania tych legendarnych bestii... Oczywiście śmiałkowie, którzy wyjdą z tych lochów zwycięsko, otrzymają potężne nowe przedmioty i niepowtarzalne elementy kolekcjonerskie w ramach nagród. Premierę dodatku Scalebreaker zaplanowano na trzeci kwartał 2019 r.

Nieco później na serwery The Elder Scrolls Online zawita DLC zatytułowane Dragonhold. Dodatek ten poszerzy prowincję Khajiitów o całą nową strefę w południowym Elsweyr, zwaną Pellitine - pustkowie bezprawia, które prawie 20 lat temu nawiedziła zabójcza epidemia. To właśnie tam zbierzemy sojuszników (włącznie z Sai Sahanem!), by zreformować starożytny zakon Smoczej Straży, opracować nowe potężne narzędzia i uzbrojenie oraz skończyć z zagrożeniem ze strony smoków, zanim pochłonie ono całe Tamriel. Dragonhold uraczy nas nowymi zadaniami, delves, bossami światowymi i oczywiście wydarzeniami smoczych łowów. W dodatek ten zagramy w ostatnim kwartale 2019 r. i będzie to ostatni akt Sezonu Smoka.

Na koniec zapoznajcie się z kinowym zwiastunem The Elder Scrolls Online: Elsweyr, który dodatkowo podgrzewa temperaturę dzisiejszych zapowiedzi. Czterominutowy film obejrzycie poniżej.

Jak się wam podoba? Czekacie na kolejne DLC z Sezonu Smoka?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: