Przedpremierowa przygoda w WoW: Shadowlands rozpoczęta!

Do premiery World of Warcraft: Shadowlands pozostało jeszcze trochę ponad tydzień, jednak gracze WoW-a już teraz powinni być gotowi na przedsmak nowego dodatku. Pierwsze wydarzenie przedpremierowe już się bowiem rozpoczęło!

Sylwana Bieżywiatr zniszczyła koronę Króla Lisza – Hełm Dominacji – co wyzwoliło siły Plagi z jarzma niewoli i wprawiło je w morderczy szał, który niosą teraz we wszystkie zakątki Azeroth. Bohaterowie Przymierza i Hordy muszą odpowiedzieć na wezwanie i stawić czoła temu zagrożeniu w wydarzeniu przedpremierowym Shadowlands o nazwie The Death Rising, które trwa od teraz do chwili publikacji dodatku 24 listopada!

 

Dwuczęściowe wydarzenie z Plagą w roli głównej jest ważnym elementem wprowadzonej w ubiegłym miesiącu aktualizacji gry przygotowującej świat WoW-a na premierę Shadowlands. Wśród innych nowości warto nadmienić:

  • Odświeżony proces awansu postaci, w ramach którego gracze mogą awansować maksymalnie na poziom 50. Wraz z premierą Shadowlands limit ten zostanie zwiększony do poziomu 60;
  • dodanie Wyspy Wygnańców (Exile’s Reach) z własną, epicką historią, która wprowadzi nowych i powracających graczy w podstawy rozgrywki;
  • aetki nowych opcji personalizacji postaci;
  • dostosowanie przedmiotów i statystyk do nowego balansu poziomów po zmianach.

Więcej informacji o rozpoczętym wydarzeniu i innych atrakcjach nadchodzących wraz z dodatkiem World of Warcraft: Shadowlands znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.