SW: TOR: podsumowanie dotychczasowej fabuły i nadchodzących zmian

W grudniu Star Wars: The Old Republic będzie obchodziło swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji gracze otrzymają najlepszy z możliwych prezentów, czyli dodatek Legacy of the Sith. Zanim to jednak nastąpi, warto podsumować dotychczasową historię gry i nadchodzące zmiany.

Dziesięć lat to szmat czasu - nawet na osi czasu Starej Republiki. W tym czasie doszło już do kilku mniejszych i większych konfliktów pomiędzy Jedi a Sithami, które przerywane były zmaganiami z jeszcze większymi zagrożeniami jak choćby Wieczne Imperium Valkoriona. Jeśli nie jesteście na bieżąco lub chcielibyście odświeżyć sobie dotychczasową fabułę SW: TOR, obejrzyjcie poniższy film.

 

Przy okazji premiery Legacy of the Sith na serwerach Star Wars: The Old Republic pojawi się Update 7.0, który znacząco wpłynie na kształt rozgrywki. W ostatnich dniach BioWare udostępniło szereg informacje na temat nadchodzących zmian i nowości.

Wśród najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych nowinek z pewnością należy wymienić dodanie broni do istniejącego już systemu Outfitter. Dzięki temu gracze będą mogli zdefiniować wygląd i dźwięki swojej broni bez względu na to, jakiego oręża faktycznie uzywają - o ile oczywiście oba obiekty należą do tej samej kategorii broni.

Warto też wspomnieć o wprowadzenia "czyszczenia" w systemie codziennych i tygodniowych misji, a także ważnych zmianach w ekonomii gry, które mają zapobiec wzrostowi inflacji Kredytów. Tak, nawet SW: TOR nie jest w obecnych czasach wolna od problemu inflacji, ale wkrótce powinno się to zmienić. Sporo zmieni się w także w kwestii łupów oraz systemu Conquest.

Jak zatem widać, przy okazji dziesiątych urodzin Star Wars: The Old Republic gruntownie zmieni swoje oblicze - a to bynajmniej nie koniec zapowiadanych zmian! Więcej informacji na ten temat poznamy zapewne wkrótce.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.