SW: TOR: nowy zwiastun zapowiada rozszerzenie Legacy of the Sith

Wielkimi krokami zbliża się premiera Legacy of the Sith - nowe, jubileuszowego rozszerzenia Star Wars: The Old Republic. Mając to na uwadze, BioWare i Lucas Film Games zaprezentowały świeży trailer dodatku.

Przypomnijmy, że Legacy of the Sith jest kontynuacją dotychczasowej fabuły gry. Gracze zostają wysłani z militarną misją zabezpieczenia newralgicznej planety dla ich frakcji, a w trakcie jej trwania zwiedzają najodleglejsze rubieże galaktyki. Kwestią czasu jest odkrycie wielkiego planu renegata Sithów – Dartha Malgusa.

 

Legacy of the Sith powiększy maks. poziom, który gracze będą mogli osiągnąć, do 80. Na stronników Jedi oraz Sithów czekają też największe wyzwania w historii Star Wars: The Old Republic – nowe misje kooperacyjne, a wśród nich Flashpoint zlokalizowany w grobowcu na szczycie góry na odległej planecie Elom, a także Operację w pozostałościach po kosmicznej stacji badawczej. Warto wspomnieć również o wprowadzeniu tzw. Stylów Walki, które umożliwią odseparowanie od siebie bazowej klasy oraz posiadanych przez nią umiejętności, a także ułatwieniach przy tworzeniu postaci.

Wszystko to zawita na serwery Star Wars: The Old Republic już 15 lutego. Gotowi na kolejną przygodę?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.