WoW: druga część pre-patcha do Dragonflight już dostępna

Wyprawa na Smocze Wyspy zbliża się wielkimi krokami. Na serwerach World of Warcraft wylądowała właśnie "druga faza" Pre-Expansion Patcha, która m.in. pozwala tworzyć nowych, unikatowych bohaterów: draktyrskich przywoływaczy (oryg. Dracthyr Evoker).

Przypomnijmy, że jest to pierwszy w historii WoW-a, gdy do gry trafia ekskluzywne połączenie nowej rasy i klasy, w dodatku ściśle związane z fabułą nowego rozszerzenia. Draktyrscy przywoływacze będą rozpoczynać swoją przygodę w Azeroth w zupełnie nowej lokacji - Zakazanej Rubieży (The Forbidden Reach), która również debiutuje w grze za sprawą tego patcha.

To jednak nie koniec nowości. Druga część Pre-Expansion Patcha pozwala graczom odwiedzić Uldaman - starożytne ruiny tytanów, w których rzekomo ukryto legendarne Dyski Norgannona. Nietrudno zgadnąć, że ekspedycja do tego miejsca stanowi swego rodzaju wprowadzenie do WoW: Dragonflight.

 

Wreszcie należy wspomnieć o nowym zagrożeniu, jakim bez wątpienia są ataki primalistów. Odpieranie ich jest związane z nowymi zadaniami oraz światowymi wydarzeniami i może pozwala zbierać Pierwotną Esencję (Primeval Essence), którą następnie będzie można wykorzystać do odblokowania unikatowych łupów.

Szczegółową listę zmian, jakie wprowadził do World of Warcraft drugi Pre-Expansion Patch, znajdziecie na oficjalnej stronie WoW-a. Jeśli interesuje was pierwsza część tej aktualizacji, zajrzyjcie tutaj.

I oczywiście pamiętajcie, że World of Warcraft: Dragonflight będzie miał swoją premierę już 28 listopada. Czasu na przygotowania jest zatem już bardzo mało!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.