Premierowy gameplay trailer World of Warcraft: Dragonflight zaprezentowany

Smoki powróciły do Azeroth, lecz dla graczy World of Warcraft wcale nie oznacza to spokojnego końca roku. W Dragonflight, najnowszym dodatku do MMORPG-a Blizzard, Raszageth powróci i napsuje krwi bohaterom zarówno Przymierza jak i Hordy. Nowy gameplay trailer rozszerzenia nie pozostawia wobec tego żadnych wątpliwości.

Krótki, niespełnia dwumintowy film pozwala po raz pierwszy spojrzeć na Smocze Wyspy z perspektywy samej rozgrywki. Raszageth, Alexstrasza, Nozdormu, draktyrscy przywoływacze... W najnowszym zwiastunie WoW: Dragonflight zobaczycie to wszystko.

 

I jak wrażenia?

Przypominamy, ze premiera World of Warcraft: Dragonflight odbędzie się już 28 listopada. Pre-Expansion Patch, który pozwala m.in. stworzyć draktyrskiego przywoływacza i odwiedzić Zakazaną Rubież, jest już dostępny i pozwala poczynić ostatnie przygotowania przed wyprawą na Smocze Wyspy. Warto to teraz rozważyć.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.