Chris Metzen powrócił do zespołu World of Warcraft

Blizzard Entertainment oficjalnie ogłosiło powrót w swe szeregi Chrisa Metzena, legendarnego projektanta gier studia. Po kilku latach przerwy zamierza on raz jeszcze wspomóc zespół World of Warcraft w pracy nad kolejnymi projektami.

Metzen był jednym z pierwszych pracowników Blizzarda, który rozpoczął swoją karierę przy grze Warcraft: Orcs and Humans. Po ponad dekadzie pracy opuścił szeregi "Zamieci" w 2016 r. i założył firmę Warchief Gaming, skupioną wokół tradycyjnych, papierowych RPG-ów.

Teraz projektant powraca na "stare śmieci" w roli Kreatywnego Doradcy zespołu World of Warcraft. W późniejszym okresie zasięg kompetencji Metzena zostanie rozszerzony o kolejne gry i uniwersa Blizzarda.

Jest to niewątpliwie dobra wiadomość dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie pierwszie gry z serii Warcraft oraz pierwsze pół dekady życia WoW-a. Czas pokaże, czy powrót do "Zamieci" okaże się korzystny dla obu stron.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.