ESO: dodatek Scribes of Fate oraz darmowa 37 Aktualizacja już dostępne

Na serwery The Elder Scrolls Online zawitało właśnie nowe DLC zatytułowane Scribes of Fate, które otwiera nowy wątek fabularny Cień nad Morrowindem. Wraz z nim Zenimax Online Studios udostępniło darmową, 37 AKtualizację gry.

Dodatek ten pozwala spenetrować dwa zupełnie nowe lochy - Bal Sunnar i Scrivener’s Hall - co zapewni graczom dobry fabularny wstęp do wydarzeń, które rozegrają się w ESO: Necrom.

 

Bal Sunnar

Telvańskie miasto Bal Sunnar zaczęło emanować tajemniczą, temporalną magią, a Zakon Psijic potrzebuje pomocy, aby zbadać to niebezpieczne zjawisko. Jednakże ród Telvanni nie lubi, kiedy osoby z zewnątrz wtrącają się w jego interesy i jest gotów bronić swoich sekretów za wszelką cenę.

Scrivener’s Hall

Skrybowie Mory byli niegdyś pokojowo nastawioną organizacją poświęconą zbieraniu informacji w imieniu Lorda Wiedzy, Hermaeusa Mory. Jednak ich nowy, złowrogi przywódca uzurpuje sobie kontrolę nad kultem i zagraża zejściu skrybów na niebezpieczną drogę. Śmiałkowie muszą zatem dołączyć do byłego przywódcy Skrybów Mory, Keshargo, i wyruszyć z nim w drogę pomiędzy wymiarami, poszukując potężnego artefaktu, który jest kluczem do odzyskania tytułu Magnastylusa.

Oba lochy są dostępne w trybie normalnym, weterana i trudnym. Każdy z nich zawiera niepowtarzalne nagrody i osiągnięcia, w tym sześć nowych zestawów przedmiotów, dwa zestawy potworów i szereg przedmiotów kolekcjonerskich, w tym nową skórkę, emotki i nie tylko.

Premierowy zwiastun dodatku Scribes of Fate obejrzycie poniżej.

Pakiet DLC Scribes of Fate jest bezpłatny dla wszystkich posiadaczy abonamentu ESO Plus i dostępny w cenie 1500 Crowns w Crown Store w grze (w dziale DLC). Warto przypomnieć, że po wygaśnięciu abonamentu ESO Plus dostęp do DLC zostanie zablokowany aż do momentu zakupu subskrypcji lub pakietu za Crowns. Niemniej w międzyczasie żaden z przedmiotów, osiągnięć ani nagród zdobytych w okresie, gdy pakiet był dostępny, nie zostanie utracony.

Dostępny jest także Zestaw Kolekcjonerski Scribes of Fate, za którego należy zapłacić 4000 Crowns. Obejmuje on dostęp do pakietu DLC, wierzchowca Antecedent Scholar’s Guar, chowańca Blightlord’s Skeever i pięciu Crown Experience Scrolls. Zestaw Kolekcjonerski można zakupić w dziale Featured w Crown Store w grze.

Przynajmniej jeden akapit należy poświęcić również darmowej 37 Aktualizacji The Elder Scrolls Online, która towarzyszy premierze Scribes of Fate. Wprowadza ona dźwiękową narrację do menu w sześciu różnych języków (niestety bez polskiego), nowe narzędzie kosmetyczne ukrywania ramion - w identyczny sposób, jak miało do tej pory miejsce w przypadku hełmu, a także szereg ulepszeń systemu domostw. W tym ostatnim przypadku chodzi m.in. o nowe filtry zakładek umieszczania i zdejmowania w edytorze, możliwość zresetowania manekinów ćwiczebnych i opcję wyświetlenia pełnej listy mebli podczas kupowania zarówno wyposażonych, jak i niewyposażonych domów.

Szczegółowe informacje na temat DLC Scribes of Fate oraz 37 Aktualizacji The Elder Scrolls Online znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Przypominamy też, że premiera ESO: Necrom, które będzie stanowiło główną oś przygody Cień nad Morrowindem, zaplanowano na 5 czerwca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.