SW: TOR - umiejętności Załogi ujawnione!

Na oflicjalnej stronie Star Wars: The Old Republic pojawił się artykuł przybliżający działanie umiejętności dostępnych naszym kompanom. Dzieki nim będziemy w stanie rozkazywać towarzyszom bez przerywania zadań.

Gracz będzie mógł wybrać trzy umiejętności dla załogi z trzech głównych kategorii. Są nimi:

Gathering Skills - Umiejętności z tej kategorii umożliwią pozyskiwanie materiałów czy znalezienie wartościowych artefaktów. Zdobyte zasoby bądź informacje będzie można sprzedać lub zostawić, w przypadku materiałów, do stworzenia przydatnych rzeczy. W tej kategorii mieszczą się umiejętności:

  1. Bioanalysis - zbieranie materiału genetycznego ze zwierząt i roślin;
  2. Scavenging - pozyskiwanie pożytecznych części ze starych i nieprzydatnych maszyn;
  3. Slicing - umiejętność włamywania się do systemów komputerowych i skrytek w celu zdobycia danych lub rzadkich schematów.
 

Crafting Skills - umiejętności umożliwiające konstruowanie pancerzy, broni, implantów oraz sprzętu. Gracz będzie mógł wybrać tylko jedną zdolność z tej kategorii.

  1. Armormech - umiejętność tworzenia pancerzy;
  2. Artifice - konstruowanie artefaktów dla Jedi i Sith;
  3. Biochem - zdolność zwiększania wydajności implantów.

Mission Skills - kategoria umiejętności umożliwiająca załodze wykonywanie zadań. Niektóre z nich pozwolą nam zdobyć punkty określające naszą przynależność do jasnej lub ciemnej strony mocy.

  1. Diplomacy - prowdzenie negocjacji;
  2. Treasure Hunting - zdolność do pozyskiwania cennych przedmiotów poprzez badania tropów.

Nie są to wszystkie umiejętności, które będzie nam dane spotkać w grze. Pewna część pozostaje nieodkryta. Wraz z tą wiadomością, autorzy przygotowali kolejny filmik z gry, który możecie zobaczyć tutaj.


Sonky


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.