Horda powraca do Azerothu w powieści World of Warcraft: Przez mroczny portal. Premiera już dziś!

Dziś do polskich księgarń zawitała kolejna z "Legend Blizzarda". World of Warcraft: Przez mroczny portal to kolejna klasyczna opowieść o wieloletnim konflikcie pomiędzy Przymierzem a Hordą.

Powieść spisana piórami Christie Golden oraz Aarona Rosenberga ukazała się na polskim rynku nakładem wyd. Insignis.

 

Poznajcie kolejny rozdział przekazów o bogatym i żywym uniwersum World of Warcraft. Przez Mroczny Portal to kontynuacja historii opowiedzianej w Falach Ciemności, która łączy w sobie losy najbardziej rozpoznawalnych i kluczowych postaci Warcrafta.

Jest jeszcze bardziej przebiegła i zdeterminowana niż przedtem! Wydawać by się mogło, że zniszczenie Mrocznego Portalu zdołało położyć kres inwazji, ale nawet zawalenie się międzywymiarowego przejścia nie powstrzyma na długo orczych klanów. To, co zostało zniszczone, może zostać odbudowane, dając im kolejną szansę na przetrwanie. Ponownie zjednoczeni pod wodzą starego szamana Ner'zhula i Terona Krwawego Biesa orkowie z impetem najeżdżają świat ludzi, aby zdobyć magiczne artefakty, które są kluczem do podbojów nowych światów.

Świadomi ich niewyobrażalnej mocy i szkód, jakie mogą wyrządzić w nieodpowiednich rękach, Synowie Lothara raz jeszcze jednoczą siły, aby wypowiedzieć Hordzie wojnę na ich własnym terytorium. Zmobilizowana pod wodzą paladyna Turalyona i arcymaga Khadgara Ekspedycja Przymierza wkracza do Draenoru! Na jej drodze staną legendarni wodzowie Hordy: Grommasz Piekłorycz, Kargat Brzytworęki, Kilrogg Martwooki oraz jedna z największych plag Azeroth – Śmiercioskrzydły we własnej osobie!

Jak wyglądały burzliwe dzieje Ner'zhula, prowadzące do jego ostatecznego upadku i przemiany w Króla Lisza? W jaki sposób Śmiercioskrzydły przyczynił się do zagłady czarnego rodu smoków? Co wpłynęło na ukształtowanie Rubieży – krainy stworzonej w jednym z najlepiej ocenianych dodatków do World of WarcraftBurning Crusade? Jakie wydarzenia doprowadziły Turalyona i Allerię do Armii Światłości? Nie zwlekajcie z poznaniem odpowiedzi i ruszajcie do księgarń!

Szczegółowe informacje o World of Warcraft: Przez mroczny portal znajdziecie tutaj. Zachęcamy również do zapoznania się z darmowym fragmentem powieści, który możecie przeczytać na platformie ISSUU.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.