"Szczury Wrocławia. Szpital" Roberta J. Szmidta od dziś dostępne w nowym wydaniu

Czy można sprawić sobie na walentynki lepszy prezent niż powieść o wrocławskiej zombie-apokalipsie? Jeśli na to pytanie odpowiecie przecząco, być może warto sięgnąć po nowe wydanie powieści Szczury Wrocławia. Szpital, które dziś zawitało do księgarń.

Za wznowieniem ostatniej części trylogii spisanej ręką Roberta J. Szmidta stoi wyd. Skarba Warszawska, które przedstawia tę książkę w następujący sposób:

 

Wrocław, rok 1963. Na tyłach zakładu karnego numer 1 stoi zwalisty poniemiecki gmach, mieszczący klinikę psychiatryczną. To właśnie w jej murach rozegra się kolejna odsłona dramatu mieszkańców miasta. To tutaj późnym popołudniem 9 sierpnia trafia uznany za szaleńca pacjent, który twierdzi, że jego żona zmarła, po czym zmartwychwstała. Samobójstwo bredzącego w malignie mężczyzny będzie zarzewiem ciągu krwawych zdarzeń, którym stawi czoła załoga szpitala – już na pierwszy rzut oka za mało liczna, by odeprzeć śmiertelne zagrożenie.

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie na naszej stronie nowego wydania powieści Szczury Wrocławia. Szpital.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.