Powieść Roberta J. Szmidta "Szczury Wrocławia. Kraty" już dostępna w nowym wydaniu

W księgarniach można już znaleźć nowe wydanie powieści Szczury Wrocławia. Kraty. Jest to kolejna część cyklu Roberta J. Szmidta osadzonego w realiach PRL-owskiej apokalipsy zombie.

Za wznowieniem książki stoi wyd. Skarpa Warszawska, które przedstawia ją w następujący sposób:

 

10 sierpnia 1963. Rzesze nieumarłych opanowują nie tylko Wrocław. Wieści napływające z innych miast, a nawet z zagranicy są przytłaczające. W ciągu zaledwie kilku godzin upada stary porządek świata. Do ludzi majora Biedrzyckiego dociera z wolna bolesna prawda. Nie ma co liczyć na wsparcie albo odsiecz. Każdy z ocalonych musi radzić sobie z nowym zagrożeniem na własną rękę. Tymczasem jedno z największych więzień Dolnego Śląska staje się twierdzą, do której załoga ściąga swoje rodziny i znajomych. Za mur trafiają setki cywilów, ale dla osadzonych nie ma tam już miejsca. Wszyscy więźniowie trafiają za bramę, jednak dla tych najgorszych nie jest to wcale wyrok śmierci. Ludzie pokroju Fabiana Sprychy, mordercy i kanibala pozbawionego ludzkich uczuć w jeszcze większym stopniu niż zombie, dostrzegają okazję do rozwinięcia skrzydeł. Tak zaczyna się walka o podporządkowanie sobie ginącego miasta. Dowodzony przez Sprychę gang szybko udowadnia, że nieumarli nie są największym koszmarem zdziesiątkowanej ludności.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie nowego wydania powieści Szczury Wrocławia. Kraty.

Warto dodać, że kolejna część cyklu - Szczury Wrocławia. Dzielnica - powinna zawitać do księgarń dokładnie za dwa tygodnie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.