Anthem już dostępne!

W końcu nadszedł dzień, na który czekało wielu miłośników kooperacyjnych strzelanek. Anthem, najnowsze dzieło BioWare'u, doczekało się swojej premiery!

Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać lub jakimś cudem nie słyszał o Anthem, przytaczamy najważniejsze fakty na temat tej gry:

 

• Stwórz arsenał javelinów: Za każdym razem, gdy wkroczysz do świata gry, możesz wybrać dowolny spośród czterech egzopancerzy, które możesz modyfikować, aby pochwalić się swoimi osiągnięciami.
• Badaj nieustannie zmieniający się świat: Anthem™ wykorzystuje silnik Frostbite, dzięki czemu w otwartym świecie gry będziesz na każdym kroku napotykać nieoczekiwane warunki i niespodziewanych wrogów, którzy będą się z czasem zmieniali w ramach dynamicznej usługi.
• Spotkaj zapadające w pamięć postacie: Poznaj wciągającą historie mieszkańców Fortu Tarsis.
• Mierz się z wyzwaniami wspólnie z innymi: Połącz siły z maksymalnie trójką innych graczy i wyrusz na spotkanie przygody. Gra nagradza współdziałanie między pilotami.

Pierwsze recenzje Anthem nie są jednak zbyt pochlebne. Często podnoszona jest w nich duża powtarzalność rozgrywki i niewielka ilość oryginalnej zawartości. A jak wy oceniacie najnowszą grę BioWare'u?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.