Anthem: aktualizacja 1.3.0 już dostępna

Na serwerach Anthem zagościł właśnie długo wyczekiwany patch 1.3.0. Wraz z nim do gry trafiło nowe sezonowe wydarzenie z unikalnymi nagrodami pt. Kataklizm.

Aktualizacja 1.3.0 oferuje m.in. nowe misje fabularne, liczne zmiany w systemie sojuszy, a także poważne przebalansowanie klas postaci i przedmiotów. Główną atrakcję jest jednak wspomniany już Kataklizm, nota bene opóźniony o kilka ładnych miesiecy:

 

Mieszkańcy Bastionu mają wiele powodów do strachu – groźne stworzenia czają się w dziczy, a fanatyczni żołnierze Dominium sprawdzają ich siłę i wytrzymałość. Nie ma jednak nic straszniejszego od kataklizmu. To jedna z najbardziej niszczycielskich i chaotycznych manifestacji Hymnu, która pozostawia po sobie śmierć i ruiny. Teraz freelancerzy muszą znaleźć sposób, by położyć mu kres.

Kataklizm wprowadza do Anthem kolejne misje fabularne, nową walutę, nowe skrzynie wojenne, nowych wrogów i nagrody za ich pokonanie, a także punktację, inwersje i tabele rankingowe. Zapowiedź tych atrakcji obejrzycie poniżej.

Szersze informacje o aktualizacji 1.3.0 oraz samym Katakliźmie znajdziecie pod niniejszymi linkami.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.