Amazon Studios we współpracy z Kilter Films stworzą serial w uniwersum Fallouta!

Seria Fallout, a szczególnie jej pierwsze dwie odsłony, od lat uznawane są za klasyki gatunku post-apo. Stworzenie filmu lub serialu osadzonego w zrujnowanym nuklearną wojną świecie od dawna wydawało się tylko kwestią czasu. I ten czas właśnie nadchodzi!

Jak poinformowało Bethesda Game Studio, właściciel marki Fallout, prawo do stworzenia serialu osadzonego w post-apokaliptycznym uniwersum zakupiło własnie Amazon Studios. Filmowy potentat połączył swe siły z KIlter Films, by za sterami produkcji obsadzić Jonathana Nolana i Lisę Joy. To nazwiska, które muszą robić wrażenie!

Serialowy Fallout znajduje się na razie w fazie pre-produkcji, dlatego informacje na jego temat są na razie bardzo skąpe.

 

Fallout jest jedną z najlepszych serii gier, jakie kiedykolwiek powstały. Każdy rozdział tej szalenie pomysłowej opowieści kosztował nas niezliczone godziny, które mogliśmy spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Jesteśmy zatem niesamowicie podekscytowani możliwością współpracy z Toddem Howardem i resztą wspaniałych pomyleńców z Bethesdy, by wspólnie z Amazon Studios ożywić to ogromne, przewrotne, pełne czarnego humoru uniwersum - powiedzieli Jonathan Nolan i Lisa Joy z Kilter Films.

Przez ostatnią dekadę szukaliśmy różnych rozwiązań, by przenieść Fallouta na ekran - skomentował Todd Howards, produceny wykonawczy Bethesda Game Studios. Jednakże odkąd kilka lat temu po raz pierwszy porozmawiałem z Jonah i Lisą, stało się jasne, że to właśnie oni oraz zespół w Kilter [FIlms] są właściwymi osobami, aby zrobić to dobrze. Jesteśmy ich ogromnymi fanami i nie możemy być bardziej podekscytowani możliwością współpracy z nimi oraz Amazon Studios.

Fallout jest kultową marką, która posiada niezliczoną rzeszę fanów na całym świecie oraz bogatą, fascynującą fabułą, którą ją napędza. Jonah i Lisa potrafią opowiadać historię w sposób, która czyni ich idealnymi osobami do przeniesienia tej serii na ekrany - powiedział Albert Cheng, dyrektor operacyjny departamentu telewizyjnego w Amazon Studios. Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Bethesdą przy tworzeniu telewizyjnego Fallouta.

Pierwszy teaser serialu przedstawia się następująco:

Rzadko zdarza się, żeby gra została przeniesiona na mały lub wielki ekran w sposób, który zadowalałby fanów. W przypadku Fallouta oczekiwania będą ogromne, jednak Jonathan Nolan i Lisa Kay zdają się jednak być właściwymi osobami na właściwym miejscu.

A jakie jest wasze zdanie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.