NwN: moduł Siege of Shadowdale wkrótce dostępny w Enhanced Edition

Wydane dwie dekady temu Siege of Shadowdale nadal jest jednym z najlepiej ocenianych modułów do Neverwinter Nights. Wkrótce doczeka się on swojej ulepszonej wersji, dostępnej w ramach Enhanced Edition!

Luke Scull, autor moda, nie bez powodu postanowił powrócić do Cienistej Doliny. Fabuła tego dodatku jest powiązana z opowieścią, którą poznamy w The Blades of Netheril - najnowszym projekcie tego samego moddera. To oznacza, że przed zagraniem w niego, warto odświeżyć sobie Siege of Shadowdale lub... zagrać w niego po raz pierwszy.

Dlaczego warto? Otóż nowa wersja SoS będzie zawierała rozszerzone i ulepszone dialogi, nowe lokacje, nowe zadania, nowych kompanów, mapę świata i mnóstwo poprawek błędów, które po dziś dzień są obecne w klasycznej wersji moda. Zwiastun NwN: EE - Siege of Shadowdale prezentuje się następująco.

 

Premiera odświeżonej wersji Siege of Shadowdale została zaplanowana na listopad 2022 r. Jeśli dodać do tego grudniowe wydanie pierwszej części The Blades of Netheril, to z pewnością żaden fan NwN nie powinien w najbliższym czasie narzekać na brak zajęć.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.