W Anthem rozpoczął się czas Lodowych Godów

Świąteczne wydarzenia w grach MMO ruszyły pełną parą. W Anthem przybrały postać Lodowych Godów, którym towarzyszy duża aktualizacja.

Dziwny, aczkolwiek mile widziany chłód w powietrzu zwiastuje nadejście jednego z najbardziej wyczekiwanych świąt w świecie gry Anthem – Lodowych Godów. To czas radosnego świętowania, przyjacielskiej rywalizacji i zbiorów – ale też nowych niebezpieczeństw. Chociaż część wrogo nastawionych do ludzi istot unika mrozów, inne w niskich temperaturach wręcz ożywają i atakują ze zdwojoną zaciekłością. Tak więc, drodzy freelancerzy, przygotujcie się dobrze na te Lodowe Gody!

Aktualizacja 1.6.0, ktora jest fundamentem Lodowych Godów, wprowadza do Anthem mnóstwo nowości. Część z nich załączamy poniżej:

Witamy w Lodowych Godach – Urządzenia Twórców sprowadziły do Bastionu zlokalizowane burze lodowe, przynosząc z każdym płatkiem ekscytujące wydarzenia. Lód jest rzadkością, ale kiedy się pojawi, ludzie wiedzą, że wkrótce rozpoczną się uroczystości z okazji Lodowych Godów. Świąteczne światła błyszczą w Forcie Tarsis, a ich jaskrawe kolory odbijają się w śniegowych czapach.

Sezonowe fortyfikacje tematyczne – W każdym tygodniu odblokowuje się inna sezonowa fortyfikacja, a w każdej z nich będzie też tabela rankingowa. Podejmij się wyzwania i rywalizuj z innymi freelancerami o najwyższy wynik. W sklepie sezonowym wymienisz kryształy  na skrzynie wojenne.

Próby czasowe w grze swobodnej – Czy kiedykolwiek chciałeś przetestować swoje zdolności latania javelinem i nawigacji? Dołącz do gry swobodnej i ścigaj się w ośmiu próbach czasowych rozrzuconych po Bastionie. Postaraj się pobić nasze złote wyniki!

Nowe legendarne wydarzenie w świecie: Zbieranie chłodziwa na Lodowe Gody – Pomóż arkanistom zebrać cenne zasoby chłodziwa i walcz z siłami banitów, którzy spróbują je wykraść. 

Nowe wyzwania  – Odkryj wyzwania, za które otrzymasz przedmioty kosmetyczne! Zdobywaj nowe zestawy pancerza, specjalne winyle za próby czasowe i wiele innych ciekawych rzeczy.

Szczegółowe informacje o najnowszej aktualizacji Anthem znajdziecie tutaj. Warto podkreślić, że z zawartości Lodowych Godów może skorzystać każdy gracz niezależnie od poziomu. Aby wziąć udział w sezonowej fortyfikacji, trzeba tylko ukończyć wątek fabularny Inkursja. Aktualnie dostępne wydarzenia są dostępne w menu „Tryby gry”, a ich szczegółową rozpiskę można znaleźć na oficjalnej stronie Anthem.

Na koniec, aby wprowadzić się w odpowiedni nastrój, zachęcamy do lektury krótkiego opowiadania autorstwa Mary Kirby pt. Kolęda na Lodowe Gody, która jest oczywiście  powiązana z wydarzeniem. Tekst w tłumaczeniu Artura Cnotalskiego znajdziecie pod niniejszym adresem.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: