Imladris XVI: zapowiedź konwentu

W dniach 13-15 października odbędzie się kolejna edycja krakowskiego konwentu Imladris. W tym roku ten kameralny festiwal zaprosi w swoje progi miłośników fantastyki już po raz szesnasty.

Znana jest już pełna lista gości tegorocznego Imladrisa. Wśród nich znajdą się takie osobistości fantastycznego światka jak Michał Cholewa, Jakub Ćwiek, Anna Hrycyszyn, Anna Kańtoch, Marta Krajewska, Magdalena Kucenty, Paweł Majka, Łukasz Malinowski, Artur Olchowy, Andrzej Pilipiuk, Michał Stonawski, Robert M. Wegner i Maria Zdybska.

Organizatorzy opublikowali już pełny program atrakcji. Wprawdzie zwyczajowo pewne detale mogą jeszcze ulec zmianie, jednakże znajdująca się tutaj tabela raczej dość wiernie odwzorowuje to, czego można się spodziewać po szesnastym Imladrisie.

EnklawaNetwork.pl objęła konwent swoim patronatem medialnym, dlatego spodziewajcie się wkrótce kolejnych wieści na jego temat!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.