EK Wiedźmina 2 sprzedaje się jak świeże bułeczki

Od rozpoczęcia pre-orderowej sprzedaży Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2: Zabójców Królów minął zaledwie tydzień, a już ponad połowa nakładu została wyczerpana. Wygląda na to, że druga odsłona komputerowych przygód Geralta odniesie jeszcze większy sukces, niż jej poprzedniczka.

Jak czytamy na oficjalnej stronie polskiego wydawcy, firmy CD Projekt:

CD Projekt informuje, że w niecały tydzień od uruchomienia przedpremierowych zamówień na Edycję Kolekcjonerską „Wiedźmina 2" sprzedano połowę całego nakładu. We środę 24 października licznik zamieszczony na stronie wiedzmin2.gram.pl przekroczył liczbę 5000 sprzedanych egzemplarzy, czyniąc z Edycji Kolekcjonerskiej „Wiedźmina 2" najszybciej zamawianą i najpopularniejszą edycję kolekcjonerską w historii polskiej branży gier komputerowych. Nakład Edycji Kolekcjonerskiej „Wiedźmina 2" został ograniczony do 9999 egzemplarzy i jest dostępny w sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem sklepu gram.pl.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć wyprzedania wszystkich EK do końca bieżącego roku. A czy Wy zamówiliście już swój egzemplarz Wiedźmina 2?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.