Jump to content

Czego słuchacie?

Wuja
 Share

Recommended Posts

• Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Let me Hear Your Scream jest fajna :D. Ale Ozzy mnie jakoś strasznie nie pociąga.

Let me hear you scream jest raczej dowodem na to, że ozzy powinien zakończyć karierę póki wciąż ma dobre imię.

Selene- Nightwish z Tarją to Nightwish.

Nightwish z tarją to nieznośne, pompatyczne, pozbawione jakichkolwiek znamion subtelności wycie.

Właśnie, Kocie, wyjdź z sali w której grają Najtłisza i chodź gdzieś, gdzie grają coś porządnego.

Dode albo Feela  :D

Zaskoczę cię, ale określenie "porządny" nie zostało zaadaptowane na wyłączność przez co bardziej nadęte odmiany metalu, to raz, a dwa, że istnieją - trzymaj się - jeszcze inne typy muzyki niż chujowy pop i patetyczny hałas.

Zaskoczę cię, ale określenie "porządny" nie zostało zaadaptowane na wyłączność przez co bardziej nadęte odmiany metalu, to raz, a dwa, że istnieją - trzymaj się - jeszcze inne typy muzyki niż chujowy pop i patetyczny hałas.

Wybacz, chciałem się z Ciebie tylko troche ponabijać  :D. Sam nie lubie Nightwish, słucham Black/Death Metalu i muzyki RAC, innych gatunków raczej nie słucham, bo mnie z reguły nie interesują.

Screaming Legions of Death Metal

Black Metal Commando

8)

Raczej nie znajdziecie wspólnego języka w kwestii muzyki.

CO do Najtłisza... Cóż, zainteresowania większości nadętych, młodocianych mhrocznych, kręcą się wokół "ambitnego" fantasy, "buntowniczej" poezji i wymienionego wyżej zespołu. Wszystkie ich kawałki, które słyszałam, są muzycznie bardzo do siebie podobne, a tekstowo też nie reprezentują najwyższego poziomu, generalnie nie ma czym się zachwycać, bo w żadnej kwestii nowatorstwa nie wprowadzają. Teraz możecie wsiąść mi na kark.

Kocie Ty tak uważasz, Hazreth, parę osób pewnie no i spoko ;). Dla mnie to jest coś więcej niż ' nieznośne, pompatyczne, pozbawione jakichkolwiek znamion subtelności wycie.' Szanuję Tarję i jej twórczość i kocham teksty Tuomasa, razem brzmieli zaje*iście i moim zdaniem z wzięciem Anette do zespołu zje*bali na całej linii. Farso wiele ze starszych osób też ich słucha i lubi ;)

Ale nie ograniczam się tylko do nich. Lubię posłuchać innych odmian metalu i też nie wszystkich bo takie wydzieranie, że prawie piszczenie do mikrofonu mnie wkurza Cancer Bats np. I tak skaczę sobie od black i death'u do pagan i viking i mi z tym dobrze :D