Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y

Brak opisu niniejszej gry.

Szczątki macierzystej planety Gaja są wyraźnie widoczne na niebie krążącej w wokół niej planety Archos, dowodząc niezbicie, że ten świat otaczają siły ciemności. Jesteś samotnym wędrowcem, który wyrusza na pustkowia, by poznawać teren, szukać zasobów naturalnych oraz sposobów na udomowienie napotkanych stworzeń, a także by zbudować sobie siedzibę. Musisz podporządkować sobie krążącą na planecie energię magiczną i nauczyć się ją kontrolować, aby nie dać się pochłonąć złowrogiej ciemności, która przesyca wszystko wokół.

Brak opisu niniejszej gry.

Brak opisu niniejszej gry.

Odkryj nowy rodzaj gry, połączenie gry akcji oraz RPG oparte na rozszerzonej wersji silnika Source firmy Valve. Gracze wprowadzeni do świata Might & Magic stoczą zaciekłe walki w mrocznym i wciągającym otoczeniu w klimacie fantasy. Miecz, podstęp, magia. Wybierz jeden ze sposobów uśmiercania przeciwników. Najnowsza technologia: Zobacz, jak się sprawuje ulepszona wersja słynnego silnika Source™ opracowanego przez Valve.

Stworzona przez twórcę serii Souls Hidetakę Miyazakiego, rozwinięta o pomysły szefa FromSoftware, Tomohiro Shibuye, gra Dark Souls II zaprezentuje nowego bohatera, jak i nowa fabułę. Całość osadzona będzie w nieprzyjaznym świecie, w którym gracze będą walczyć o przetrwanie zmagając się z bezkompromisowymi wyzwaniami, których wykonanie da ogromne poczucie wiary we własne możliwości.

Dark Souls III to gra z gatunku Action-RPG, której poprzednie części wsławiły się niezwykle udaną mieszanką walki wręcz i użycia czarów z elementami RPG oraz niespotykanym poziomem trudności. Nowa, mroczna, apokaliptyczna podróż odkryje przed fanami ostateczne sekrety wyjątkowego świata, stworzonego przez Hidetakę Miyazaki, From Software oraz BANDAI NAMCO Entertainment! Gracze poddawani nieustającym wyzwaniom będą poruszać się po wielu lokacjach w poszukiwaniu sposobu, aby przetrwać nadchodzącą apokalipsę.

Rozszerz swój świat Dark Souls™ III dzięki pakietowi DLC „Popioły Ariandel” stanowiącemu część przepustki sezonowej Dark Souls™ III. Należysz do nierozpalonych... Kontynuuj więc swoją podróż, udając się do mroźnej krainy Ariandel, w której czekają na ciebie nowe lokacje, bossowie, przeciwnicy, uzbrojenie, pancerze, zaklęcia i o wiele więcej.

U kresu Ery Ognia, gdy świat się kończy i wszystkie jego lądy zbiegają się ze sbą, samotny poszukiwacz przygód schodzi w szalone tunele ziemi i odkrywa sekrety przeszłości. Podczas wędrówki do mitycznego Ringed City gracze spotkają na swojej drodze pradawne bestie, nowych bohaterów balansujących na krawędzi szaleństwa, nowe zbroje, broń, zaklęcia, a na samym dnie wszystkiego czeka dawno zapomniane miasto, pełne nieznanych potworności, którym należy stawić czoła.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »