DA2 - Varric kolejnym ujawnionym bohaterem

BioWare ujawniło charakterystykę kolejnego bohatera, jakiego spotkamy podczas rozgrywki w Dragon Age II. Mowa o Varriku.

Znam w tym mieście każdego. Każdego, którego warto znać.

Jego rzemiosłem są słowa, jego specjalością - przesada. Varric potrafi stworzyć lub zabić legendę bez choćby kiwnięcia palcem. Wychowany przez gildię kupiecką, Varrikowi nigdy nie dane było poznać jego krasnoludzkiej ojczyzny - nigdy też nie pracował w Kamieniu. Zdecydowanie bardziej preferuje on ciepło gospody, zawsze pełny kufel, chętną do słuchania widownię i kontrowersyjną historię do opowiedzenia. Krasnolud może odwrócić wspaniałą historię o Przodkach i Patronach lub czymkolwiek tylko chcesz, jednocześnie nie odsądzając nikogo od czci. Prawda jest po prostu kolejnym towarem. Historia jest pisana przez zwycięzców, choć może być również pisana przez Varrika, który wówczas decyduje, kto jest zwycięzcą. Jeśli szukasz zarobku, rozglądaj się za Bratrandem, bratem Varrika - łotrem o nieprzeciętnej głowie do intereseów. Jednakże jeżeli chcesz być zapamiętany przez kolejne pokolenia, to Varric jest osobą, której potrzebujesz.

Do opisu dołączono kilka screenów i artworków przedstawiających krasnoluda, które można obejrzeć tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.