Zaklinanie: Na dobry początek

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Wstęp

Zadanie to otrzymasz automatycznie, jeśli na tablicy ogłoszeń pod karczmą Siedem Kotów (1) przeczytasz ogłoszenie od "zaklinacza słów". Nie jest to jednak wymagany krok, bowiem równie dobrze możesz od razu udać się na spotkanie z rzeczonym jegomościem we wsi Górny Młyn (2) i aktywować tę misję podczas rozmowy z nim.

Mapy

Zachodnia Redania

1 - karczma Siedem Kotów.

2 - namiot zaklinacza słów w Górnym Młynie.

 

Opis przejścia

Ów zaklinacz słów okaże się ofirskim uczonym - rzemieślnikiem i czarodziejem w jednym. Przybysz z dalekich krain pochwali ci się, że potrafi tworzyć z run i glifów potężne słowa mocy, które mogłyby uczynić twój rynsztunek jeszcze potężniejszym. Sęk w tym, że podczas podróży do Królestw Północy statek Ofirczyka zatonął, a wraz z nim jego drogocenna aparatura. Badacza nie stać na zakup nowego wyposażenia, chyba że... znalazłby patrona.

Tak, to właśnie o ciebie chodzi. Jeśli chciałbyś uzyskać dostęp do zupełnie nowej magicznej technologii, nie pozostanie ci nic innego, jak tylko zainwestować w warsztat zaklinacza słów. Na początek - 5 tys. novigradzkich koron.

Kiedy przekażesz taką kwotę Ofirczykowi, niniejsze zadanie dobiegnie końca. Od razu otrzymasz jednak następne - Zaklinanie: Jakość kosztuje.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.