Gry: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

XCOM: Chimera Squad to zupełnie nowa fabuła i taktyczna turowa walka w świecie XCOM. Po latach władania kosmitów ludzkość wygrała wojnę o Ziemię. Kiedy jednak władcy uciekli z planety, pozostawili swoich byłych żołnierzy. Teraz, pięć lat po wydarzeniach z XCOM 2, ludzie i obcy współpracują, aby stworzyć cywilizację opartą na współpracy i koegzystencji. Witaj w Mieście 31.

W XCOM: Enemy Unknown zostaniesz dowódcą XCOM - tajnej paramilitarnej organizacji. Jako dowódca XCOM, będziesz zarządzał zasobami, rozwijał technologie i przewidywał kolejne ruchy przeciwnika. X-COM to gra, która jest uważana za jedną z najlepszych gier jakie zostały kiedykolwiek stworzone, została przeobrażona przez expertów strategii z Firaxis Games. XCOM: Enemy Unknown przedstawi historię nowej inwazji, nowych przeciwników i technologie umożliwiający bronić ziemię przed atakiem.

XCOM: Enemy Within wynosi laureatkę tytułów Gra Roku 2012, XCOM: Enemy Unknown, na jeszcze wyższy poziom grywalności, dodając między innymi nowe mapy, wrogów, specjalne zdolności i uzbrojenie. Podobnie jak podstawowa wersja gry, będzie dostępny w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru. XCOM: Enemy Within w wersji na komputer PC ukaże się w formie dodatku, do którego uruchomienia wymagane jest zainstalowanie podstawowej wersji gry XCOM: Enemy Unknown.

Awaryjne lądowanie (a właściwie rozbicie się) na tajemniczej planecie to nienajlepszy dzień w życiu Reid - głównej bohaterki XEL. Wraz z swoim towarzyszem Chapem musi przetrwać na egzotycznym i obcym globie. Na szczęście Reid może wykorzystać swoją umiejętność skoków przez czas i przestrzeń. Dzięki nim odkryje tajemnice tego miejsca oraz zagadkę więzi między nią, a planetą.

Brak opisu niniejszej gry.

Dębowa Dolina — wieś nękana przez zepsute bestie. Uchodźcy podejrzewają o współudział leśnego ducha, Leszego, i pragną jego śmierci. Leśnik jest jednak odmiennego zdania, więc przychodzi do naszego bohatera, prosząc go o znalezienie bardziej pokojowego rozwiązania. Czy Iwan ugnie się pod gniewem ludu, posłucha błagań Leśnia czy też samodzielnie zadecyduje o losie Leszego? Sprawdź, czy ma w sobie na tyle siły, aby pokonać wszechogarniające zepsucie.

Yet Another Fantasy Title (YAFT) jest grą RPG akcji, osadzoną w absurdalnym otwartym świecie fantasy, pełnym nawiązań do popkultury. Graj jako łotrzyk, który każdemu, kto stanie na jego drodze, funduje ciepłe powitanie mieczem i łukiem. Pamiętaj, co się w życiu liczy - szacunek ludzi ulicy Jesteś łotrem w typowym świecie fantasy. Zazwyczaj takich jak Ty zabijają wielcy herosi.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: « Pierwsza 75 76 77