D'jinni wreszcie jest!

Po niemalże miesiącu dodatkowego oczekiwaniu, do globalnego użytku trafił wreszcie toolset Wiedźmina, o nazwie "D'jinni". Nie jest to jednak do końca to, czego oczekiwalibyśmy, gdyż program jest wciąż w wersji beta. Co ciekawe, edytor trafił do sieci jedynie w wersji angielskiej, co skutecznie może uniemożliwić modding gry osobom słabo posługującym się wyspiarskim językiem, jednak miejmy nadzieję, że i to w najbliższym czasie zostanie zmienione. Tak czy inaczej, D'jinni można pobrać stąd.

Jak już wcześniej zapowiadano, aktualka nie ograniczyła się do wydania samego toolsetu; razem z nim do sieci trafił pierwszy oficjalny moduł "Cena neutralności" oraz patch 1.3 - cała paczka waży bagatela ok. 300 MB. Można ją pobrać stąd.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, o uruchomieniu specjalnej strony, na której będzie można umieszczać stworzone przez siebie mody. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Źródło: thewitcher.com


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.