Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Igraj z przeznaczeniem legend, tocząc strategiczną i wyrozumowaną walkę, w której od układu twoich kart zależy czyjeś życie. Pokonaj rywali, rozwijaj swoją talię, opanowuj strategie, zdobywaj nagrody i dostosowuj swoje legendy, stale przerabiając swoją historię w Chronicle. Chronicle: RuneScape Legends to wyjątkowa, strategiczna wariacja na temat karcianek. Twórz swoją spektakularną opowieść, walcz z przeciwnikami o złoto oraz premie i zmierz się z unikatową formułą karcianej rywalizacji gracz kontra gracz.

Brak opisu niniejszej gry.

Brak opisu niniejszej gry.

Brak opisu niniejszej gry.

Jesteś wygnańcem, wyrzutkiem i pariasem, skazanym na tułaczkę po barbarzyńskich pustkowiach, gdzie słabych się zabija, a przetrwać mogą tylko najsilniejsi. Musisz walczyć o przetrwanie, budować i podbijać – w pojedynkę albo w grze wieloosobowej, na serwerach publicznych i prywatnych. W obliczu głodu, pragnienia i samotności, pierwszą walkę stoczysz z ciężkimi warunkami świata gry.

Isle of Siptah to ogromny dodatek do survivalowej gry Conan Exiles, zawierający nową rozległą wyspę do eksploracji, nowych groźnych przeciwników do zabicia, nowe elementy budynków i zupełnie nowe funkcje rozgrywki. Na tajemniczą Wyspę Siptaha trafiasz jako samotny rozbitek. Poza strzępami ubioru nie masz nic, zaczynasz więc od wykonania niezbędnych do przetrwania narzędzi.

Brak opisu niniejszej gry.

W Crossout nie znajdziesz dwóch jednakowych maszyn. Dowolnie modyfikując swój pojazd możesz uzyskać zarówno samochód wyścigowy jak i opancerzoną platformę wojenną, w zależności od obranej taktyki i swojego stylu gry. Crossout oferuje graczom niezliczone możliwości modyfikowania swoich pojazdów: od kształtu i budowy, przez opancerzenie, uzbrojenie i systemy wspomagające aż po dodatki kosmetyczne.

Strony: 1 2